Rozstępy -.-"

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
Hej :) macie może jakieś sprawdzone metody na pozbycie się rozstępów? np jakieś kremy
 
K

kika75

Guest
ja po ciązy stosowałam krem na rostępy z mary cohr te które były stały się mniej widoczne a nowe juz nie powstały.
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Z doświadczenia wiem, że żadne kremy nic nie pomogą. Niedawno byłam w klinice La Perla i tam spotkałam się z urządzeniem Bi-One. Warto z niego skorzystać, ponieważ już od pierwszego zabiegu rozstęp staje się płytszy oraz gładszy. Po za tym zabieg zdecydowanie poprawia kondycje skóry, ujędrniając ją .
 

Orchidea22

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Podczas ciąży bardzo dbałam o dietę, by nie przybrać na wadze zbyt dużo. Ponadto już od 3 miesiąca używałam krem przeciw rozstępom LeMaadr. Udało się. Myślę, że połączenie diety i pielęgnacji może przynieść pozytywny skutek.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Same kremy niestety nie pomogą, jeżeli już ma się rozstępy to chyba jedynie zabiegi kosmetyczne mogą pomóc w ich usunięciu. Z tego co się orientuję to zabieg Bi-one jest najskuteczniejszy. Dowiedziałam się o nim trochę więcej w Klinice La Perla. Już od pierwszego zabiegu rozstęp staje się płytszy i gładszy. Zabiegi nie są długie i praktycznie bezbolesne. A dodatkowo dobrze jest sobie zrobić również rewitalizację skóry, wtedy efekty będą bardziej widoczne.
 

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
Całkowicie usunąć rozstępów się nie da no chyba że chirurgicznie. Ale można je zminimalizować.Ja też mam ten problem. Kosmetyczka poleciła mi mikrodermabrazję diamentową...hmm muszę przyznać że efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Oczywiście używam też kremu na rozstępy z Avonu <rano> oraz kremu z masy perłowej NO-SCAR perła inków <na noc> Na dzień dzisiejszy jestem po 6 zabiegach mikrodermabrazji i musze przyznać że rozstępy są już niewidoczne.
 
Do góry