Rozstanie

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
U mnie tak się ludzie cieszyli, że to już koniec, że aż się wszyscy ostatniego dnia upić poszli ze szczęścia. :D
Krótko mówiąc nikt nie narzekał. :p
Taki los.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Ciagle mamy jakies klasowe imprezy pozegnalne, to nic ze 21 z 24 osob idzie do tego samego LO, z czego wiekszosc ten sam profil, kazda okazja do chlania jest dobra.
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
no ja tez wlasnie gim skonczylam, w zakonczenie bylo troche smutasno bo takiej klays juz miec nie bede, no ale co tam taka kolej rzeczy a z ludzmi z którymi sie zaprzyjaznilam napewno jakis kontakt sie utrzyma , wiec nie ma co narzekac.
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
no koniec roku :( :)

ja sie rozstaje z ta kretynska klasą ktora tak lubilem! na zawsze! :(
a co najgorsze ze sie z nimi juz nie spotkam! :(
ale pocieszam sie ze nowa szkola,klasa,ludzie,miasto :] i ze szybko zapomne o nich :p
oby...

jak to jest?dalej tesknimy?...
jakbym zaczęła tęsknić za moją klasą to świadczyłoby to tylko że mam nierówno pod sufitem. osoby na których mi zależy utrzymują ze mną kontakt więc nie ma co narzekać. miałam z:cenzura:aną klasę więc rozstanie to szczęście. w przypadku niektorych osób to nawet na zdjęcia patrzeć nie mogę
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
ja mojej klasy nigdy nie zapone ...... to bylytakie waly glupie (tak jak ja).........eh wzruszylem sie przez was
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Jak kończyłam podstawówkę to jak nigdy miałam uśmiech od ucha do ucha, a wszyscy oczywiście wokół ryczeli :/ . Do tej pory moja porąbana wychowawczyni się do mnie nie odzywa jak ją spotkam na ulicy,bo się obraziła że jej nie odwiedziłam <_< . W technikum było nieżle więc trochę za ludźmi się tęskniło :) ale dzięki Bogu szybko o nich zapomniałam :D . Teraz za obecną klasą wogóle nie będę tęsknić chcę jak najszybciej skończyć tą szkołę i iść dalej się uczyć :lol:
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Na wspomnienie gimnazjum to mi się czasami łezka w oku zakręci :p Ale bardziej polubiłem swoją obecną klasę w LO, cała szkoła uważa, że najbardziej zgrana :D
 
Do góry