Rozstanie z chłopakiem.

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
Ale ja nie dociekam. ; )
Napisałam to wam, bo chciałam zobaczyć, czy myślicie podobnie do mnie. (tj. że możliwe jest że specjalnie wysłał tego smsa).
W sumie to niewiele mnie obchodzi co on chciał tym smsem osiągnąć. Kiedy go odebrałam, do głowy nie przyszło, żeby mu odpisać.
Pomyślałam sobie tylko '' chory, po.piep.rzony człowiek ''. Hah, możecie się śmiać, ale tak było. ; )
 

rainforest

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
najpierw trzeba dać upust emocjom. Poużalać się nad sobą, popłakać, powspominać.
Potem iść do kina, na dobrą imprezę, spotkać się z przyjaciółmi. Sama o nim zapomnisz z czasem.
Niestety tutaj czas leczy rany. A że był pierwszym najważniejszym?! Dobrze dla ciebie. Jakie masz miłe wspomnienia i już wiesz z czym to się je :)
 

doro_roro92

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daleko...
Też miałam taką sytuację... Bardzo kochałam faceta, niestety oboje postanowiliśmy się rozstać żeby się więcej nie ranić... Nie radziłam sobie z tym. Tydzień leżałam w łóżku i płakałam w poduszkę... Myślę, że powroty nie mają sensu, jeśli wrócicie będziecie sobie ciągle wypominać dawne sprawy... Więc to raczej dobrze, że nie chciał wrócić...
 
Do góry