!!!Rozpoczęcie wakacji!!!- trzeba to jakoś uczcić :D

Status
Zamknięty.

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zbliżają sie wakacje :hyhy: jeszcze dwa tygodnie i freedom :rotfl: !!!!!!!!!!!!!!! Kto bedzie miał wakacje, to bedzie miał, niektórzy chodza do pracy itd.... no ale MY młode pokolenie jeszcze mozemy sie z tego cieszyc hehehe :hyhy: wiec jak planujecie to uczcić :chytry: No bo trzeba jakos świętowac najwspanialszy dzień w roku :p
 

voice_of_silence

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
Taa.. Mój pierwszy dzień wakacji będzie taki sam jak ich reszta: LB, czyli leżenie bykiem... Juz mi sie ich nie chce...

Te opuchnięte oczy od przesiadywania przed komputerem, garb i oponka na brzuchu od obżerania się... Łe... :) Ale może być ciekawie. Jak ktoś jest kreatywny... :) ;) :D
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
voice_of_silence to musisz wreszcie zmienić coś... na dworek wyjśc, pobiegac po łące, nazrywac kwiatków :p :hyhy: :hyhy: bedzie miło hehehe ;)
 
F

faithless

Guest
Zanim pojawił sie komp <czyli gdy byłem w waszym wieku > :D
Całe dnie przed telewizorkie :D :hyhy: I tak swietowałem przez 2 miesiące :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Uczcic?
Jasne, ale tylko z qmpelami z klasy.
Chlopaków w to nie mieszamy.

Gdzie wyjade?
Na Kaszuby, kolo Lęborka :D
Na cale 20 dni!
Ach, ale będzie luzik :hyhy:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Moja koleżanka ostatnio chciala skakac z okna :dezorientacja:
I to tak naprawde..
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
......... TEN koniec roku szkolnego musi być wyjątkowy :hyhy: Po pierwsze ---> koniec gimnazjum (trzeba oblać to, ze udało mi sie wytrwac 3 latka z taką zajarzystą wiarą) po drugie ---> nie bedziemy mieli okazji, zeby jeszcze kiedykolwiek razem spedzić taki dzień :D po trzecie ---> nie bede siedziała w domu hehehe
TAk wiec w piątek, po zakończeniu idziemy wieczorkiem na małą dżżżamprezke do qmpla z klasy... w sobote na impreze do klubiku, wyszalejemy sie w rytmie techno, a w niedziela poprawiny, czyli zmiana klubu i szalejemy dalej :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: bedzie sie działo :hyhy:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Eee ja mam koniec 1 klasy liceum..
Gimnazjum było zajefakenbiste :(
Aż sie lezka w oku kręci..
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ojj zaraz wybijam na ognisko :rotfl: bedzie zajefajjnie :D Bedziemy siedziec do samego ranka, a jutro wieczorkiem na impresske :hyhy: a od czego jest niedziela?? Od poprawin!!!!! :rotfl: miłych wakacji, bo nie wiem kiedy tu wbije :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja wczoraj popilam w Groszu :D
Ach! :rotfl:
 
Status
Zamknięty.
Do góry