Rozpiętki

cedak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Mam pytanie czy rozpiętki należy robić na samym początku treningu na klate czy na samym końcu, albo jest to bez z naczenia.Prosze o odpowiedź.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
ja zawsze robiłem na końcu, nie wiem w sumie dlaczego ,ale kazdy tak robi
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
ja również na końcu , może dlatego że przy tym ćwiczeniu najmniej się męczę , zresztą sam nie wiem , ale chyba jest to bez znaczenia
 

socu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
ja też robię na końcu. rozpętki fajnie pompują mięśnie i lepiej rozciągają.
 

PatronX

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Ćwiczenia najlepiej wykonywać od najcięższego do najlżejszego. Wyciskanie sztangi bardziej męczy niż rozpiętki.
 

socu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
od najciezszego?? chyba Cię koleś po**bało.. ćwiczy się z narastającym ciężarem WIELKI ZNAWCO
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Dobierając ćwiczenia zwracamy uwagę na to czy mamy rozgrzane stawy np. Jeżeli ktoś wyciska na klatę zaczynając od 80 kg to nie będzie to jego pierwsze ćwiczenie wcześniej musi rozgrzać stawy zwłaszcza łokciowe trzema sariami najlepiej 25powtórzeń samym gryfem albo jakimś śmiesznym ciężarem.
Rozpiętki często robi się na końcu ponieważ prawdopodobnie jest to jedyne ćwiczenie na ukrwienie w waszym treningu.
Ja robie na zmianę ćwiczenie śiłowe i ćwiczenie na ukrwienie(rozpiętki) potem znów siłowe i po raz koeljny na dokrwienie(ściąganie linek)
 
Do góry