Różowe garnitury dla mężczyzn

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Siemka

Tutaj pytanie głównie dla kobiet czy pasi wam mężczyzna w tym jaśniejszym odcieniu różowego koloru. Nie wiem jak się nazywa. Sprawa chodzi tylko o garnitury. Żadne bluzki itp. Tylko garnitury i tylko na takie imprezy , dyskoteki

Tylko garnitury.....
Co wy sądzicie o tym coraz to popularniejszym stylu bo już nawet i krawaty są różowe
Mi akurat róż pasuje i mam odwagę się do tego przyznać :p

Zacytuje tutaj wypowiedź z internetu:

hmm.. róz w sumie kolor to kolor...ale róz akurat u panów swiadczy o kilku jego cechach, które...hmm no dosc pociagające są...co tu duzo gadac
1- pewnosc siebie
2- posiadanie własnego gustu a nie kierowanie sie zasada 'ludzie jedzcie :cenzura:, miliony much nie moze sie mylic'
3- chec walki ze stereotypami
4- nie udawanie na siłe macho
ale z drugiej strony nie kazdemu to pasuje. wg mnie chłopak do rózu musi byc ładny. nie wyobrazam sobie pryszczatego grubaska z okularami niczym denka od słoików i przetłuszczonymi włosami w różu. jeszcze bardziej zwraca tym na siebie uwage, a to w jego przypadku nie jest zbyt korzystne...
tak jakby laska o udzie wielkosci mnie całej załozyła mini i krótką bluzke...

Akurat te cechy pasują do mnie...pomińmy

Więc co sądzicie o garniturach w kolorze różowym ale w jaśniejszym odcieniu
Pozdrawiam i życzę miłej dyskuji
Light-r :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie lubię różowych ubrań, tym bardziej garniturów, ale podziwiam facetów, którzy mają odwagę założyć ubranie w tym kolorze, bo te cechy, które zacytowałeś są jak najbardziej prawdziwe (no, może oprócz punktu 2 :p).
 

Majkel_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedziec?
dla mnie tez nie a poza tym wiesz jak 80% spoleczenstwa na to patrzy;] dostajesz etykietke "Pedał"
sam nie lubie rozowego koloru wiec czy tak czy tak nie nosilbym
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Według mnie…….
Każdy ma swój własny wyznacznik męskości…..to że mężczyzna nosi jasno-różową nie znaczy że jest p….(nie lubię tego słowa dlatego pisze kropki :p ). P…. jest dopiero jest jak wiecie co. Mi akurat jest bardzo dobrze w różowym i dobrze się czuje i mam prawo do tego się przyznać wam wszystkim a nie trzymać to. Każdy ma swój gust jeśli nie przesadza…….Mężczyzna jak już może nosić coś różowego to tylko na jakieś imprezy plenerowe i na dyskoteki i jak najbardziej starać się żeby nie był to ostry róż. Teraz istnieje coś takiego jak pomieszanie styli względem płci. Teraz w chwili obecnej nie istnieje poszanowanie własnych gustów.

Troche zagmatwane ale to wszystko prawda BB)
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Twoja decyzja czy chodzisz w różowym, zielonym czy czarnym itd. Ja po prostu powiem, że sam bym tego koloru nie założył.
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
dla mnie facet w rózowym garniturze by śmiesznie wyglądał,musiał by byc gotowy że nie wejdzie nigdzie nie zauważony i bez komentarzy się nie obędzie...
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Wyjdziesz w takim garniturze to odrazu będą mówili że jestesgejem. Kiepski pomysł. A w ogóle różowy to najgorszy kolor na żwiecie :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
rozowy jest fajny, ja mam taki piornik i zeszyty (na studiach) i jakos nikt nie mowie ze jestem gejem :/
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm a mi nie pasuje rozowy garnitur do mezczyzny bo jakby nie patrzyl kojarzy mi sie (rozowy) z malymi dziewczynkami ;).. dla mnie facet w rozowym nie wyglada mesko ;] sory
 

Thoth

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
ashton11.jpg


ashton nawet jakos sie prezentuje w takim wdzianku...
sam bym nie zalozyl, nie moj styl

poza tym, chcesz w takim garniaku isc na dyskoteke? :bag: hmm, ciekawe...
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
A może chodzi o takie coś?

pink.gif


- Panowie, do PS'a i pokazywać twarze. Na pewno każdemu się spodoba :lol:.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
no nie no ten drugi to juz przesada, przeciez to az oczy bola patrzec.
Ale za to macie plus, bo zucacie sie w oczy.
Chociaz to dresow, czy do innych "przyjacielsko" nastawionych ludzi, moze byc jak plachta na byka :p
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak nazywa się odcień różu ten co mi pasuje ale mogę powiedzieć że chodzi mi o ten róż jaki występuje w avatarze YoMan-a
Ten róż mi pasuje :) ale tu chodzi o garnitur :p
 
Do góry