Roznice wiekowe u partnerow

orsonik

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Miasto
Szczecin
Jeśli dwie osoby są szczęśliwe ze sobą to jakie znaczenie ma różnica wieku??
 

Katis

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mam dziewczyne o rok starsza i nie widze z tym problemow :) Z drugiej strony to chyba dosc rzadkie, aby to dziewczyna byla starsza.

U mnie też jest taka różnica i nie ma problemu. Wydaje mi się że duże różnice, tak powyżej 6 lat są... trudne, choć rzecz jasna wszystko zależy od indywidualnych przypadków, nie ma reguły.
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Czyli generalnie nikt nie widzi problemu w różnicy wieku ;)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Razi mnie tylko kiedy 21 latka jest z dziadkiem 70 lat.... ale jeśli różnica nie jest jakoś na prawdę rażąca i nie istnieje ryzyko że za rok, dziadek będzie miał demencji starczej, a młoda dziewczyna zamiast zmieniać pieluchy dziecku robi to mężowi to nie jest to problem...
Niech sie cieszą soba i zyciem ^^
 

benormalbelikeme

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójmiasto
według mnie to nie liczy się wiek, bo to są tylko głupie cyferki .... liczy się zaangażowanie partnerów i sposób w jaki sie dogadują

ej zero stereotypów ... może oni naprawdę sie kochają:)
 

Bekeree

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Myślę, że jak jest miłość to różnica wieku nie gra roli. Moja przyjaciółka ma 18 lat a jej facet 29. Są ze sobą 3 lata, zaręczyli się :) Więc to zależy..
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
według mnie to nie liczy się wiek, bo to są tylko głupie cyferki ....
Wiek to głupie cyferki, dla kogoś kto ma tych cyferek niewiele. Z czasem okazuje się, że te cyferki mają spore przełożenia na konkrety. Orkus, jak to nikt nie widzi? Czytałeś temat choćby pobieżnie?
Bekeree, a gdyby on miał 18 a ona 29 ?
Naturalne jest, że kobieta szuka starszego, ale nie o wiele starszego. Kobieta 20 letnia szukająca mężczyzny po 40sce szuka sobie substytutu ojca, a nie partnera, mężczyzna szukający starszej od siebie kobiety szuka sobie substytutu matki.
 

19winner84

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
0
jak dziewczyna jest młodsza o te 5 lat to nawet dobrze przy większej różnicy wieku niestety na początku tej różnicy nie widać ale po 20 , 30 latach różnice są diametralne
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ale jak się człowiek zakochuje, to nie patrzy na to jak będzie za 30 lat...
Ale fakt uważam, że wszystko w granicach rozsądku. Tak jak już napisałam, razi mnie kiedy młoda dziewczyna wygląda ze swoim partnerem jak z własnym ojcem.
Dla mnie to nie smaczne... takie do około +/- 10 lat jest OK... a potem to już różnie bywa...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
nie, wiek nie ma znaczenia, łapiccy wyglądają bardzo naturalnie razem przeciez :]
 

Wildgift_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Zgadzam się ze swoimi przedmówcami. We wcześniejszych latach ta różnica może być widoczna, ale później? Kto na to patrzy. Moja przyjaciółka jest młodsza od swojego faceta 9 lat i co z tego? Ważne jest to, że się kochają i jeszcze ze sobą wytrzymują :D
Ja mogłabym mieć chłopaka nawet młodszego o rok dwa, a co do starszych to jasne, jeśli różnica nie jest wielka, np. facet nie jest dziadkiem to czemu nie! :D
Pozdrawiam!
_____
http://www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na każdą okazję!
 

hungryraccoon

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach rożnica wieku partnerów nie ma juz takiego znaczenia, moja siostra ma faceta 12 lat starszego do niej, a wszyscy się z nim doskonale dogadujemy. Tzn różnica w pewnych granicach, nie jak ten aktor co wziął sobie zonę 60 lat młodszą. ble
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ludzie, wy cały czas podajecie przykłady kiedy mężczyzna jest trochę starszy od kobiety i na tej podstawie dowodzicie, że wiek nie ma znaczenia. Logiki!
 

Patrycja992

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Centrum dowodzenia nad Swiatem
Różnica wiekowa ma znaczenie ale w zależności jaka to roznica bo jezeli to jest tak jak podales 5 lub 6 lat to nie jest tak zle (oczywiscie mowa ze facet jest starszy bo gdy jest mlodszy to wtedy robi sie dziwnie) ale jeżeli roznica wynos 10 lat i wiecej to wtedy z czasem czuje sie ta różnice w zwiazku i widac ja co chyba jest gorsze :glare:
 
Do góry