Roznice wiekowe u partnerow

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
To wszystko jest bezsensu. Myślę że aby się dogadać jest ważny poziom inteligencji i myśli, aby były na podobnym poziomie. Kobiety szybciej dorastają (co tu kryć :/) więc dlatego np. 13/14 latki szukają chłopaków z liceum nawet 18 letnich. Ja osobiście mam 14 lat, i nie umiem za Chiny dogadać się z moimi kolegami z klasy. Są niedojrzali, takie dzieci... nawet nie mam o czym z nimi pogadać, jak oni gadają tylko o samej Tibi. Zaś poznałam wielu licealistów z którymi bardzo dobrze mi się rozmawia, i prędzej z nimi niż moimi kolegami z klasy, mogłabym kiedyś być.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
mi się wydaj e, że nie wiek jest tu najważniejszy a to kto na ile jest dojrzały i tyle.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
wiek jest istotny,jeśli różnica wieku jest zbyt duża to każdy z partnerów ma inne wizje na przyszłość związane z doswiadczeniem życiowym , z przejsciami itd
ci młodzi chcą jeszcze poszaleć, zasmakować życia, a ci starsi bedą dążyć do stabilizacji i takie tam, po za tym ci "starej daty" mają inne poglądy, w innym środowisku dojrzewali i potem okazuje się że nie do końca mają o czym gadać i nie dokońca się ze sobą dogadują.

także myśle że taka zdrowa róznica jest do 7-8 lat
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Ja tam nie zwracam uwagę na wiek, kilka razy miałam młodszych facetów i było super ;)
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
nie zawsze było super, ale gdyby wziąć wszystkie plusy i minusy to i tak pamiętam te plusy bardziej niż minusy, więc wspominam dobrze ;))
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nie zawsze było super, ale gdyby wziąć wszystkie plusy i minusy to i tak pamiętam te plusy bardziej niż minusy, więc wspominam dobrze ;))

No wiadomo, ale mowie Ci najgorsza jest zdrada partnera, dlatego moich bylych zwiazkow nie wspominam dobrze- bo wlasnie byla w nich zdrada ze strony faceta. to bardzo boli. No, ale wierze, ze u Ciebie wiecej bylo tych plusow i byly to raczej udane zwiazki, mimo ze rozpadly sie z jakis przyczyn. To milo jak dobrze sie wspomina swoich bylych ;)
 

bubunia

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wrocław
Ja miłam i młodszych i starszych i waściwie nie widzę różnicy :) facet zawsze jest małym chłopcem i to w nich lubię:)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Ja miłam i młodszych i starszych i waściwie nie widzę różnicy :) facet zawsze jest małym chłopcem i to w nich lubię:)

dokladnie,ja też jestem zdania że mali chłopcy w dorosłych mężczyznach są uroczy :p i czesto im starsi tym więcej w nich tych chłopców :]
 

anulka22

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja tam jednak wolę by mój mąż był starszy jakieś 2 lata ode mnie.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem różnica wieku nie ma znaczenia w miłości jeśli jest to tylko ta prawdziwa miłość. Oczywiście mowa tu o różnicy do 10 lat bo jeśli jest większa to jeszcze norma.
 

nicol0niki

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
różnica wieku... czy wg coś takiego istnieje? zadajemy sb to pytanie. Wg mnie trzeba mniec tematy do rozmowy, dobrze sie rozumiec, to jest najważniejsze. wiadomo , ze 15 letnia dziewczyna nie bedzie umawiala sie z 50 latkiem... ale kilka lat roznic, to nic zlego.
 

mexico0

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Różnica wieku w stylu 5-6 lat z czasem nie robi różnicy-oczywiście jeśli koleś ma 20 lat a laska 14 czy 15 to jest mała szansa, że się dogadają-inne problemy i inne oczekiwania w każdej sferze. Ale weźmy ludzi już po studiach-to jest żadna różnica wieku(np 25 i 30 latkowie-pracują, są na podobnym, albo przynajmniej powinni być, etapie życiowym)
Znam parę gdzie różnica jest dość znaczna bo 15 lat i taki dystans już moim zdaniem jest nie do pokonania, zwłaszcza gdy mężczyzna ma silną osobowość- to, że tak powiem wychowuje sobie żonę:)
a nie każdej kobiecie to musi odpowiadać.
 

szwarc994

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk - Wrzeszcz
Moim zdaniem wiek nie ma dużego znaczenia jeżeli ludzie się bardzo kochają . Ja tam osobiście wolałbym młodszą dziewczynę np o rok albo w moim wieku ;)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Dużo zależy od ludzi - u niektórychg par różnic wiekowych ani nie widać ani nie czuć w ich relacjach :)
 
Do góry