Rozmowy Na Gg Z Chlopakiem

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Moj chlopak na kompie siedzi praktycznie caly czas- przede wszystkim gra w rozne gry, szuka czegos w necie...Ja tez czesto siedze na kompie. Ale taka jest roznica miedzy nami, ze ja zawsze kiedy jestem na kompie, siedze tez na gadu i czekam az napisze. On nie pisze zawsze jak jest na kompie, gadamy czasem ok. godzinki rano i zawsze godzinke czy dwie wieczorem. No i w szkole widzimy sie na dlugiej przerwie, czasem wracamy razem. Ale chodzi mi o ot, ze czasami jest mi smutno, kiedy wiem, ze moj chlopak jest na kompie, a do mnie nie pisze. Ja mam ochote ciagle z nim rozmawiac, nawet kiedy juz nie ma za bardzo o czym. Wobec tego mam pytanie glownie do chlopakow: czy wy tez tak sie zachowujecie?
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Jelonek ja mysle, ze on poprostu nie ma tematu do zagadania. Jak czasami nie pisze to tez moze byc spowodowane tym ze zagral sie. Sprubuj do niego pierwrza napisac. :) Napewno wtedy zacznie z toba rozmowe.
 

Attachments

  • desk_siek_1024.jpg
    desk_siek_1024.jpg
    281,7 KB · Wyświetleń: 21

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie, on niesmialy nie jest i temat by zawsze znalazl :p Poza tym jestesmy juz razem pnad rok :p
 

Marko.cb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
Jeśli gra to na 100% wylącza GG, jeśli nie gra i się nie odzywa pewnie nie ma ochoty/tematu na rozmowę. Lepiej nic nie pisać niż się zmuszać bo z tego tylko kłótnie mogą później wyjść. Porozmawiaj z Nim.
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
Ja po pierwsze nie siedze wiecznie na kompie chyba ze w pracy ale to inna bajka no i w sumie jestem zonaty wiec mieszkamy razem ale przed tym wszystkim kurcze to tez byla inna sytuacja bo mieszkalismy w tej samej bramie hehehe boze jaki ja zakrecony jestem w kazdym razie tez nie pisalismy za czesto na gg ale jezeli potrzebujesz tych rozmow to porozmawiaj z nim o tym ze moglby ci poswiecac wiecej czasu nawet wirtualnie ewentualnie sama zacznij pisac do niego i rozkrecac tematy to chyba tyle milego dnia
 

margarettka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Świebodzice
ehh GG , to samo mialam, czekalam az on napisze i czekalam... i po co? A najgorsze ze mielismy zawsze duzo sobie do powiedzenia.... mysle ze poprostu nei chche mu sie gadac, wiadomo czasem trzeba pierwszej zrobic ruch- ale nie nagminnie.
Moze przydalo by sie troche luzu? On wie ze Ty czekasz i dlatego nie pisze- wiec zajmij sie swoimi sprawami, pokaz ze nie przesiadujesz na kompie i nie czekasz na jego 2 słowa. Najlepiej sprobuj stac sie troszke niedostepna. Niech sie zaciekawi co robisz.....
A nie ze zawsze jestes na jego skinienie, on napisze a ty juz skora do dlugich rozmow.

Wiem ze to trudne jak cale swe zycie jemu poswiecilas i praktycznie nei masz co robic poza nim... ale poprostu poudawaj troszku ;)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ale czy waszym zdaniem jego zachowanie zle o nim swiadczy czy to normalne?
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
jak najbardziej naturalne ja tez mam teraz odpalone gg nawet od samego rana pojawila sie na nim moja zona ale nie rozmawielem z nia bo mi sie nie chce bo nie mam czasu bo tak i juz
 

Marko.cb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
jak najbardziej naturalne ja tez mam teraz odpalone gg nawet od samego rana pojawila sie na nim moja zona ale nie rozmawielem z nia bo mi sie nie chce bo nie mam czasu bo tak i juz



Hehe w sumie to masz ją na codzień, wiec troszkę "wolności" też nie zaszkodzi



@ Jelonek - dla mnie jest to normalne.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zgadzam się z Markiem :)
To jest naturalne..
Nie zawsze może miec chęci na rozmowe, a jak Ty nie napiszesz to pewnie zatęskni :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Heh, ja mojego mam dwa razy w tygodniu po kilka godzinek, oprocz tego czasami w szkole przez przerwe i dwa/trzy razy w tygodniu tez razem konczymy i wracamy, a tak to wieczorem na gg :p
 

mlody-informatyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
299
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław (0-71)
No to macie duzo szczescia ze nie musicie sie znosic na codzien heheheh zartuje oczywiscie tak powaznie to dobry uklad zdazycie zatesknic za soba co widac po tobie pozniej milej jest sie spotykac jezeli nadal utrzymacie takie tepo to rutyna nie wkradnie sie do was tak szybko jak do par ktore widza sie codzinnie
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
moze on poprostu czeka az ty do niego napiszesz moze cie sprawdza, mój kolega na gg jak on jest i ja jestem i przez dłuzej niż pięć minut nie piszemy to napisze coś typu: jesteś tam moge czy przeszkadzam, choć wież enigdy nie przeszkadza to poprostu myśli z enie mam ochoty z nim pisac a tak nie jest ja tylko czekam czy napisze czy nie ma tematu i czasu dla mnie
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ehh ale chłopacy to normalne? ja mam problem z pewnym chłopakiem, tak zapatrzpony w gre,z e nic innego nie robi, no chyba, ze gada z innymi, tylko mnie ciekawi czy On czy Oni pierwsi zagadaliu ;(
 

olennnkaaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
spróbuj z nim pogadac na ten temat:p powiedz mu że brakuje Ci czasem dłuższych rozm.ow z nim a jak to nie podziała to też zacznij tak rboić jak on:p ja ze swoim chłopakiem widze się tylko w weekendy po 2godzinki a na gg tylko czasem i żadko bo on sie musi duzo uczyc ;(
pozdro
trzymaj sie cieplutko ;)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Chce ktoś popisać, to niech zacznie poprostu, o wiele dla nas jest przyjemniejsze często gdy dziewczyna zacznie.

Hmm... ja osobiście często nie piszę, bo mi się niechce lub nie mam o czym - nie chce pieprzyć bezsensu do kogoś, ale czasem zaczynam spontanicznie, aby osoba nie czuła się urażona gdy nie piszę od jakiegoś czasu. Pozatym nie wiem jak odbierać krótkie odpowiedzi na gg, takie jak "aha", ":)" etc... czy to ignorancja, czy poprostu brak pomysłu na napisanie czegoś?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
jelonek u chlopakow to normalne, komp ich całkowiecie pochłania, jak czasem znajda cos fajnego to zapominaja o całym swicie.
a moze on po prostu nie ma potrzeby tak z Toba cały czas rozmawiac, moze mu wystarcza tak jak jest... wiec nie przejmuj sie tym i nie rob sobie naprawde niepotzrebnych problemow... zebym ja miała tylko takie problemy to byłabym szczesliwa...
albo po prsotu pogadac z nim jak to jest, i powiedz o co Ci chodzi a moze uda wam sie to zmienic... :)
powodzenia :)
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Kiedyś, na poczatku jak bylam z moim chlopakiem tez bylo mi troche glupio jak nie rozmawial ze mna na gg, ale teraz praktycznie wcale tego nie robimy... Gadamy chwilke na gg, albo wcale sie nie odzywamy bo chyba nawet nie widze takiej potrzeby... no chyba ze nie widzimy sie dluzszy czas... Nie przejmuj sie, to ze pisze do Ciebie na gg nic zlego nie oznacza ;))
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Też nie widzę w tym, że nie rozmawiacie na gg, nic złego... Rozmowy na gg mają to do siebie że są trochę sztuczne, nie można odpowiednio przekazać rozmówcy swoich emocji. Wogole nie lubię za długo gadać na gg :p
Jeśli kiedyś trafi mi się dziewczyna posiadająca dostęp do internetu to nie wyobrażam sobie żebym siedział przed kompem i co chwila z nią na gg rozmawiał... pewnie bym postępował jak Twój chłopak :D
Nie przejmuj się! To naprawdę o niczym złym nie świadczy :)
 
Do góry