Rozmówki o lekkim zabarwieniu erotycznym.

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Pomyślałam sobie, że taki wątek się przyda, bo przecież na każdym temacie nie mozna prowadzić lekkich i przyjemnych rozmówek z podtekstami, czy bez. Tutaj przynajmniej moderatorzy nie wytkną nam off topicu, prawda? Towarzystwo jest mieszane, zatem może być ciekawie. :p :D Zapraszam do rozmówek, dzielenia się codziennymi przygodami...

Wczoraj obiecałam małżowi przyjemny wieczór i wstyd się przyznać usnęłam bardzo szybko. :rumieniec: Mam nadzieję, że dziś już będzie fajnie. A tak swoją drogą, czy to prawda, że faceci zdecydowanie bardziej wolą seks poranny niż wieczorny?
Ja rano jestem nieprzytomna rano a wieczorem z kolei bardzo chetna. BB)
 
M

Mia

Guest
rano poziom testosteronu jest wyzszy to im sie chce;)
mi sie chce zawsze i wszedzie dlatgego ten problem dla mnie nie istnieje.
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
No tak, tylko, że ja wtedy zaspana jestem i wogóle pełny pęcherz i te sprawy. Dużo bardziej wolę takie spontany w nocy w lekkim półśnie, ale minus jest taki, że można zapomnieć o zabezpieczeniu jak się gumki uzywa. Już kiedyś tak miałam, jeszcze przed małżem, że się potem z chłopakiem zastanawialiśmy, czy założyl czy nie?
 
M

Mia

Guest
mój kiedys do mnie przylazł w nocy po imprezie lekko zawiany i mu sie zachciało. ja biore tabletki nasenne i jestem nieprzytomna. zaczał sie dobierac. wybełkotałam "spier.dalaj". on przez kilka godzin spiewał podobno "nieudany balet, nie poje.bałem wcale". to sie rano od współmieszkanców lekko zdegustowanych dowiedzialaam :p
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
:D

Ja po kieliszku wina czy puszce piwa gubię granice. Dużo łatwiej wtedy namówić mnie na rózne eksperymenty, ale za to małż ma wtedy gorzej, bo krócej może. Obaj się szybko męczą po alkoholu... ;)
 
M

Mia

Guest
:D

Ja po kieliszku wina czy puszce piwa gubię granice. Dużo łatwiej wtedy namówić mnie na rózne eksperymenty, ale za to małż ma wtedy gorzej, bo krócej może. Obaj się szybko męczą po alkoholu... ;)

to ja mojego moze powinnam upoic by go namówic do jakis nowosci...
stym ze on wetedy nie daje rady i jakby to ujac...mięczak z niego :p
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
To ja lubię dla odmiany bardziej rano. Najpierw miły buziaczek w kark na dzień dobry a po chwili już akcja w toku! Ale wieczorem żeby się dobrze spalo też lubię. Tyle że nie jak już jesteśmy nieprzytomni ze zmeczenia a takim powiedzmy wczesnym wieczorem. Ja w ogóle lubię o każdej porze jak mam ochotę! ;-)
 

olakrowka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
45
deN a kto powiedział, ze tylko kobiety maja się wypowiadać? Poza tym moją intencja był wątek wolny a skoro akurat taki tema powstał, to się wypowiadamy. Jak masz inne propozycje to zapraszam. BB)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
o każdej porze,kiedy tylko nam się zachce.....i najlepiej gdy nie sa to standardowe mijsca np. dom tylko takie które dostajczają nam troche adrenalinki :)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
gdzie tylko nam się zamarzy.....w gorących źródłach, gdzie oczywiście była masa ludzi....
a Tobie jakie miejsce by się marzyło?​
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
nie pomyśl sobie że tylko wsród ludzi uprawiam sex, bo tak nie jest. chociaż nie powiem przyjemne doświadczenie :p
 

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Dla mnie to jest dziwne. No już bez przesady.. po co wszyscy muszą widzieć ?;/ Jak Ci zależy na robieniu widowiska to może rozłóż sobie kocyk na deptaku gdzieś w środku miasta i jechane :> hehe.. Ta chwila powinna być bardzo intymna..
 
Do góry