rozmowa z kumplem o seksie

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
cześć. chciałbym pogadać z kumplem o seksie, lecz nie wiem jak zacząć :D jakieś rady może? :D

wiem, że głupi temat. i pytanie.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Eee... chcesz zacząć z nim rozmawiać o rozpoczęciu współżycia? To raczej ja Ci nie pomogę :p Ale jeśli chodzi po prostu o wymienienie uwag, to z czym się tu krępować? Seks - ludzka rzecz :]
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Właśnie - zalezy o czym chcesz z nim rozmawiać.
Bo ogólnie o współżyciu między ludźmi, to my na j. polskim rozmawiamy z panią psorką :p
 

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
Eee... chcesz zacząć z nim rozmawiać o rozpoczęciu współżycia? To raczej ja Ci nie pomogę :p Ale jeśli chodzi po prostu o wymienienie uwag, to z czym się tu krępować? Seks - ludzka rzecz :]
tak, o to chodzi. nie wiem jak zacząć temat ;)
temat o seksie jest chyba ulubionym dla większości mężczyzn?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dlaczego akurat tylko mężczyzn, moj tez, zawsze gadam ze znajomymi na te tematy :p
zboczenie forumowe :]
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Bo ja wiem czy ulubiony... Na poważnie to tylko z jednym kumplem mogę porozmawiać na ten temat i wymienić się doświadczeniami :p Reszta jest gupia...
 

poznaniak_22

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
o seksie to ja moge tylko z bratem pogadac bo moi kumple odrazu jak poznam jakas dziewczyne to dogaduja zebym ja sobie "przelecial" itd itp.niewiem czy zazdroszcza ze poznaje ich tak duzo czy maja kompleksy jakies.najlepiej chyba wybadac co i jak pytajac np. hej heniek ogladales americam pie?? myslisz ze cipka "smakuje" jak szarlotka??
chodzi mi o formr zartu.jak pociagnie temat to zacznijcie rozmawiac a jak zacznie gadac ze "no cos ty,skad takie glupie pytania" itd to malo prawdopodobne zebys mogl z nim o tym pogadac
 

bogusxxxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłecko
o seksie to ja moge tylko z bratem pogadac bo moi kumple odrazu jak poznam jakas dziewczyne to dogaduja zebym ja sobie "przelecial" itd itp.niewiem czy zazdroszcza ze poznaje ich tak duzo czy maja kompleksy jakies.najlepiej chyba wybadac co i jak pytajac np. hej heniek ogladales americam pie?? myslisz ze cipka "smakuje" jak szarlotka??
chodzi mi o formr zartu.jak pociagnie temat to zacznijcie rozmawiac a jak zacznie gadac ze "no cos ty,skad takie glupie pytania" itd to malo prawdopodobne zebys mogl z nim o tym pogadac
dzięki za pomoc ;) na pewno mi pomogłeś.
 
Do góry