Rozmowa z botem króla

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)
Na stronie http://www.skarbiecmennicy.pl/ (trafiłam tam dzięki akcji usta-usta) można porozmawiać z botem króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Szczerze mówiąc pierwszy raz rozmawiałam z botem i wrażenia są dość dziwne. Rozmowa niby jak z człowiekiem, ale... No właśnie, sami spróbujcie z nim porozmawiać i dajcie znać jakie macie wrażenia.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
W sumie jest ok,tylko,że król często mówi nie na temat.Ale strona jest fajna można się ciekawych rzeczy dowiedzieć
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Im dłużej się z nim rozmawia tym bardziej wciąga.Zapraszam na skarbiecmennicy.pl
 

cara58

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Też biorę udział w tej akcji. Strona jest ciekawa. Z botem jeszcze nie rozmawiałam, ale jestem bardzo tego ciekawa.
 

cara58

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Też już jestem po audiencji i nawet fajne to było. Denerwują tylko te odpowiedzi, nie na temat, kiedy takiego pytania nie ma wpisanego.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ja też dziś trochę pogadałam z królem,ale on oniczym innym jak skarbiec nie chce rozmawiać
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Faktycznie król często się powtarza, ale miewa też zabawne odpowiedzi. Szczegónie, kiedy niby odpowiada na moje pytanie, a wychodzi odpowiedź na jakieś zupełnie inne :/ Mieliście jakieś zabawne sytuacje z królem?
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ten król jest w ogóle śmieszny,bo ja mówię co innego a on też odpowiada co innego,oczywiście nie na temat.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Faktycznie król często się powtarza, ale miewa też zabawne odpowiedzi. Szczegónie, kiedy niby odpowiada na moje pytanie, a wychodzi odpowiedź na jakieś zupełnie inne :/ Mieliście jakieś zabawne sytuacje z królem?
Jak mnie spytał o imię, to ja na to: Bobek. A on, że nie wierzy, bo przecież dzieci nie nazywa się złośliwie :D
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Witam!
Coś mało piszecie.Nie rozmawiacie z królem?Ja co kilka dni z nim rozmawiam,ale raczej nie mogę z nim dojść do porozumienia.A wy?
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Witam!
Przerwaliście akcję,bo nikt się nie odzywa?Ja dziś spytałam króla o zdrowie a on na to,że nie może mi odpowiedzieć.Normalnie jest taki śmieszny chwilami,że szkoda słów.Odezwijcie się jak wam idzie.
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Jak mnie spytał o imię, to ja na to: Bobek. A on, że nie wierzy, bo przecież dzieci nie nazywa się złośliwie :D
Ha, ha- dobre :D Ja zapytałam o malarstwo jakie lubi, to powiedział, że najbardziej z przekąsek lubi śliwki :D Padłam po prostu, tak mnie zaskoczył :D Długo była nuda, a tu nagle taki tekst :D Szok! Renia, a Ty? Jakieś śmieszne teksty?
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Widzę, że temat się trochę wyczerpał. Dziękuję wszystkim za opinie. Co do mojej to bot mi się podoba, pomimo ograniczonej ilości odpowiedzi na pytania i tego, że nie mówi o monetach. Grafika jest super, syntezator mowy też ujdzie. Rozmawiałam z dwoma innymi, prostszymi botami i mniej mi się podobały. Ogólnie pomysł jest świetny i mam nadzieję, że jeszcze bardziej się rozwinie.
 

cara58

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mi też się podoba ten bot i zgodzę się, że jest ładnie zrobiony. To w ogóle świetny pomysł żeby zrobić z założyciela mennicy bota. Właśnie on powinniem najwięcej wiedzieć na temat numizmatyki. Ale to, że się tą wiedzą nie dzieli już nie jest takie fajne. Na każde pytanie o monety wyświetla odnośniki do katalogu :/ Wolałabym żeby coś powiedział "od siebie".
 
Do góry