Rozjasnianie....

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam! Mam "problem"... OD roku rozjasniam sobie włoski (tzw pasemka) ale zwykle robiłam to u fryzjera... Ostatnio jednak zapłaciłam BARDZo duzo za moje włoski i postanowilam ze tym razem kupie sama farbe i zrobie włoski za pół ceny u znajomej.... Tak wiec nie chciałam was NEĆIC jaka farbe kupowac tylko KUPIŁAM! Mój probloem polega na tym... ze nie wiem czy DOBRZE kupiłam!! MAm ciemne włoski (ciemny brąz)... Moje zdjecie miesci sie w ALBUMIE. Na dole umieszczam fotki farby którą sobie zafundowalam - czy dobrze kupiłam???

Pozdrawiam i z góry dziekuje
 
J

jaysee

Guest
Najlepiej to jest isc do jakiegos stylisty albo fryzjera, ale szybciej do stylisty, bo fryzjer/ka nie zawsze zrobia tak jak ci sie bedzie podobać... moja ciocia miala bardzo ciemny braz, poszla do jakiegos stylisty u siebie w szczecinie i jej zrobil super blond, no tylko to kosztuje... ale jak by cie nie wyszedl taki blond jak bys chciala to mozesz drugi albo nawet trzeci raz farbowac tą samą farbą wlosy :)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
milusia32, kochana, a nie lepiej poprostu spytać się fryzjerki jaką farbą ci robiła pasemka?? Myślę, że powinna ci to ujawnić. A co do farb to wydaje mi się, że kazde włoski inaczej farbę przyjmuja, a tymbardziej juz wcześniej farbowane, jęsli często farbujesz to powinnaś wiedzieć najlepiej jak ci się ta przyjmie. Powiem ci szczerze, że kiedyś dość często farbowałam włoski i co i rusz mnie jakoś zaskakiwały :p kiedyś mi nawet marchewka wyszła, ale o dziwo tylko 2 cm od nasady głowy, reszta była normalna, nic farba nie złapała :dezorientacja:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
milusia32, najlepiej jak by ci ktos doradzil, ja juz wielokorotnie wlosy rozjasnialam i nigdy nie wyszly mi takie jak chcialam :( , a teraz moja kumpela fryzjerka mi doradza jaka farbe mam kupic
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ehh Dziekuje wam... Nie mam teraz kasy zeby U MOJEGO fryzjera zrobic włoski - ostatnio płaciłam 120zł...... no i jeszcze musze tam DOJECHAĆ... :( No nic - kupiłam farbe a teraz bede sie modlić zeby mi DOBRZE zrobiła fryzjerka włoski... Farba jest chociaz DOBRA??? :( Kolezanka mi doradziła ze z PALETTE są najlepsze - bo sama co miesiać rozjasnia sobie włoski :((
Ehhhh....

Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
milusia32, slonko jak juz sobie zrobisz to wrzuc zdjatko bedziemy czekac, acha i zycze ci zeby ci wyszly takie jakie chcesz :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Czekajcie , czekajcie... NAJwyzej brat wysle wam kopie NEKROLOGU..... :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Faktycznie Palette sa dobre farby, bedziemy trzymac kciuki zeby nic zielonego z tego nie wyszlo :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
mloda102 napisał:
bedziemy trzymac kciuki zeby nic zielonego z tego nie wyszlo

he he he... dziekiza POCIESZENIE... 3majcie... uFF ... ja nie wiem czy sie jeszcze w tym tygodniu ZDECYDUJE :(...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nika - ja Cie podziwam... ja dalej sie wacham co do farbowania.... Moze lepiej jednak sobie zaoszczedzic i pod koniec sierpnia do fryzjerka isć :(((

Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
milusia32, farbowanie to jeden z moich nalogow, nastepny ktory chce zrobic w poslsce to pasemka ale niebieskie :p , mam nadzieje ze w Olsztynie mi zrobia :p :hyhy:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
crazy girl, witam nowicjuszke zycze milusiej zabawy


co do rozjasniania to ja juz od kilku lat co pol roku sobie rozjasniam wlasnie nie farbuje tylko rozjasniam takim czyms co wyzera kolorek :p
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
crazy girl witam cie bo 1 raz cie widzem...

a co do rozjasniania... hmm a nie lepiej udac sie do stylisty lub jakiegos dobrego fryzjera... wkoncu za porade sie nie płaci :]
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Kaczusiaaa, taaaa ZAPŁACIŁAM........ i musze troche ZAOSZCZEDZIĆ.... Narazie musze przynajmniej na wakacje jakoś sobie PORADZIĆ bez "fachowego" robienia włosków... :(((((
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
nie masz żadnej koleżanki kolegi ktory jest fryzjerem
ja mam kolege jakis czas temu robil sobie mistrza fryzjerskiego kiedys dawno temu zrobil mi PRAWDZIWY BALEJAŻ kupilam swoje farby jakies 20 zł tak około bo to zalezy jakiej firmy i 20 zł jemu zapłaciłam nie to też drogo
sam rozjaśniacz kosztuje jakąś dyche nieraz nawet rękawiczki sa w komplecie ale czepek i szczoteczke juz sama musisz kupic tzn grzebien do nakladania farby i juz ale i tak najlepiej jak ci kolezanka to zrobi w twoim domku wtedy ci wyjdzie dycha to chyba nie zbankrutujesz :niepewny: :niepewny: :niepewny:
 
Do góry