RÓWNA TARYFA w HEYAH

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
no i sie pojawiła-zaskoczyli wszystkich
po przebieraj-wybieraj teraz 44gr
co sądzicie?
spora zmiana co?
w sumie to chyba najtansza oferta na rynku wśród pre-paidów

a jakie jest Wasze zdanie?:)
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
zastanów się do kogo za granica bedziesz dzwonił;) a oferta nie jest najtańsza bo simplus w tańszych numerach ma polączenia po 40 gr do wszystkich a do ludzików z plusa po 5 gr (choć jak masz pakiety max minut to niepotrzeba tańszych numerków do plusa)

do tego w tej taryfie nie ma ani heyah klubu ani innych pakietów a szkoda.
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
no jak ktoś ma osoby za granica, do których może dzwonić (ja mam) to jest oferta dla niego, czyli dla mnie między innymi, więc mnie to cieszy

poza tym w heyah jest super korzystna oferta dotycząca Internetu w komórce-2 grosze za 100kB ;)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Mi się ta oferta bardzo podoba, sporo dzwonię za granicę, więc tańsze połączenia mile widziane. Mam nadzieję, że już niedługo podobną ofertę zaimportuje także TT:)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
No ja muszę przyznać, że przypasowali mi tą ofertą. Planuję kupić sobie osobny zestaw Heyah tylko po to żeby dzwonić za granicę. Mam sporo rodzinki rozrzuconej po świecie, nie każdy ma telefon stacjonarny czy internet żeby łączyć się w inny sposób, a z ofert na komórkę Heyah faktycznie się wyróżnia w tej kwestii.
Plus jest niewątpliwie taki, że to Pre-Paid i niczym się nie ryzykuje. Bez pakowania się w umowy i inne takie.
 

Kijanko

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hejka, Podpisuje się pod parzystą ofertą. 44grosze za minute to niezły wypas. Niemniej jednak obawiam się trochę, że promocja ta nie potrwa zbyt długo i okaże się kolejnym marketingowym haczykiem. Mam nadzieję, że tak nie będzie. Czas pokaże. :D
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
czy ja wiem? raczej jak już wprowadzają ofertę, to każda następna jest już tylko lepsza... w końcu chodzi o ściganie się z konkurencją, a numerami w stylu "dajemy i zabieramy" tylko by tracili klientów...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no ba 8)
a te 2 gr za 100kB to z tego co mi wiadomo aktualnie też najlepsza oferta na rynku jeśli chodzi o komórkowy internet, ciekawe kiedy i tę barierę przeskoczy konkurencja. Najfajniej to dowiadywać się, że tak na prawdę przez cały ten czas wszyscy przepłacalismy bo da się jednak taniej... i tak w kółko i w kółko ;) Ciekawe kiedy okaże się, że tak na prawdę to rozmawiać możemy płacąc 1 gr abonamentu i i tak sieci będą na tym zarabiać :p (i teraz kto mi powie, czy to już myślenie abstrakcyjne, czy jednak ten dzień może nastać?)
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
a co ważne, bez dodatkowych opłat, żadnych aktywacyjnych itp
plus dwa razy bezpłatna mozliwość zmiany taryfy a potem 5zl
wiec mobilnie mozna skakać po taryfach ;)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
1 gr abonamentu- owszem to całkiem prawdopodobne, ale z pewnością stawki za połączenia byłyby znacznie droższe. Jest coraz taniej , ale niestety, nie ma nic za darmo:)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Za darmo nie ma, ale wkrótce będzie prawie za darmo :) kiedyś dzwonienie i sms-owanie będzie w standardzie, a płacić będziemy za kolejne, nowe funkcje...
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
ojej coza przyszłościowe myślenie XD
może w końcu tak będzie, póki co w heyah drogo nie jest ;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
wbrew pozorom może wcale nie wybiegam tak daleko w przyszłość ;) wystarczy spojrzeć na historię takiego Internetu na przykład - dawniej był on dostępny tylko dla bogatych, w dodatku w niczym (a już na pewno nie w szybkości) nie przypominał dzisiejszego neta :) teraz nie dość, że ma go każdy, jest przenośny i szybki to jeszcze tani - nie tylko w komputerze, ale też w komórce :) myślałby kto 5 lat temu, że w telefonie będzie można sobie coś ściągnąć za 2 grosze ;)
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
może masz rację, nigdy nie wiadomo, co (na) nas czeka za rogiem ;p
może za miesiąc heyah ofiaruje nam net za free?:D
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
"prrrr...szalona!" :) to że sobie tu tak dywaguję na temat przyszłości to nie znaczy że w cuda wierzę :) Póki co na czymś jeszcze muszą zarabiać :) Net pozostanie płatny przynajmniej do momentu w którym nie będą mieli czegoś nowego za co mogliby kasę ściągać :p

Ale potem... :)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Ja się właśnie uczę korzystać z netu na komie i myślę, że teraz zacznę w pełni wykorzystywać ofertę H ;) Choć trzeba przyznać, że ekranik telefonu to nie to samo co monitor.. ale skoro już w temacie przyszłości - to pewnie też jakoś rozwiążą - pojawią się pewnie aparaty z możliwością wyświetlania hologramu albo coś w tym tonie :D
 
Do góry