Rower+spalacz.

syfex

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam!!
Chciałbym spalić "trochę" więcej tłuszczu i pomyślałem sobie o rowerku treningowym(na normalny nie ma czasu) i jakimś spalaczu tłuszczu. Jaki jest według was najwygodniejszy rowerek i najbezpieczniejszy spalacz?? Mógłbym poświęcić ze sześć godzin w ciągu tygodnia na ćwiczenia. Mam 185cm wzrostu i ok. 107kg wagi, więc wygląda to nieciekawie. Część to są mięśnie(kiedyś ćwiczyłem ostro, ok. rok temu przestałem), ale zdecydowanie większość to zbędny "balast".

Proszę o pomoc!!

Pzdr
Mateusz
 
P

papryka9

Guest
Myślę,że w twoim wypadku sam rower wystarczy, musisz tylko odpowiednio wydłuzyć sobie trening. Dodatkowym :wspomagaczem" jest wplatanie elementów treningu interwałego- wtedy spalanie tłuszczu będzie jeszcze szybsze a twoje mięśnie będą lepiej pracowały
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Myślę,że w twoim wypadku sam rower wystarczy, musisz tylko odpowiednio wydłuzyć sobie trening. Dodatkowym :wspomagaczem" jest wplatanie elementów treningu interwałego- wtedy spalanie tłuszczu będzie jeszcze szybsze a twoje mięśnie będą lepiej pracowały

ostatnio patrze że reprezentujesz tu raczej podwórkowa wiedzę.
żeby same aeroby + spalacz dawały zadowolające efekty to bo wszyscy chodzili szczęsliwi.

I druga uwaga, patrz na daty postów, bo rzadko kto czeka na odpowiedz ponad miesiąć.
 
Do góry