Rosyjski zad.Napisz co lubisz robić w wolnym czasie.

Nikczemnik

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam czy ktoś były tak uprzejmy i przetłumaczył mi ten tekst dostałem zadanie z Rosyjskiego napisz co lubisz robić w wolnym czasie. (150 słów)

W wolnym czasie lubię psuć i kraść drogie rzeczy najczęściej robię to przez internet. Czasem pomagają mi znajomi których poznałem w sieci, w sumie to można powiedzieć że tworzymy międzynarodową drużynę która lubi psuć testować i naprawiać rożne duże rzeczy i sprawia nam to ogromna radość. Może to wydawać się dość dziwne ale to naprawdę świetna zabawa, ostatnio włamaliśmy się do jednego z największych banków w Arabi Saudyjskiej i opublikowaliśmy 20 000 tys numerów kart kredytowych było to dość trudne zadanie i bardzo ryzykowne ponieważ włamywaliśmy się do jednego z największych i gdybyśmy wpadli mogło nas czekać 20 lat odsiadki, ale udało się co prawda zajęło nam to 7 godzin ale pokazaliśmy specjalistom tego banku ze ich zabezpieczenia nie są wystarczająco dobre za co nam podziękowali :) i zaproponowali 5000$ nagrody oczywiście nagrodę przyjęliśmy i kazaliśmy przelać na nasze szwajcarskie konto. Następnego dnia wszyscy zamówili samolot i polecieliśmy klasa biznes do Szwajcarii żeby się spotkać i wydać ciężko zarobione pieniądze, oczywiście wszystko wydaliśmy na narkotyki alkohol i piękne kobiety. Niestety nie obyło się bez incydentów, naszego kolegę złapała policja kiedy podrywał atrakcyjna policjantkę. Na szczęście okazało się ze to była pomyłka i zaproponowali że zawiozą nas do najlepszego hotelu w mieście uprzejmie podziękowaliśmy i zamówiliśmy prywatna limuzynę, po dojechaniu na miejsce wykupiliśmy luksusowy apartament i poszliśmy szybko spać. Następnego dnia wracają do domu graliśmy przez internet w szachy i odpoczywaliśmy popijając szampana.

Jeśli ktoś chciałby coś zmienić dodać to piszcie śmiało :sleep:
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Nie da się wkleić tłumaczenia
U mnie był normalny tekst tu wyszły jakiś cyferki
 
Do góry