Rossmann

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
do mnie przychodzi taka panienka.zero makijazu a jak wychodzi to wymalowana jak lalka z porcelany
a nie jest jej troche glupio tak? musisz sa jakos dyskretnie poinformowac ze to zle wyglada :D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hehe :) No ja wlasnie nigdy nie wiem kiedy nowa oferta wychodzi...co ile jest nowa nowa gazetka ??
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
No testerów nie ma kosmetyków..
Czy tak trudno sie skaponąc :/


wiesz no sorry ale probka to moze byc kremu a tester jak sama nazwa mowi jest to testowania danego wyrobu a dlaczego u was nie ma to ja tego nie wiem
bo mam rozumiec ze nie ma testerow kosmetykow kolorowych
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
u nas jest chyba tylko pare testerkow blyszczykow i tyle.. a ni sorry jeszcze perfumki, ale tez nie za wiele :/
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
u nas jest chyba tylko pare testerkow blyszczykow i tyle.. a ni sorry jeszcze perfumki, ale tez nie za wiele :/



bo wiecie z tymi testerami to jest tak ze "dostaja" nog jak ktos nie moze ukrasc towaru pelnowartosciewgo to kradnie tester a sklep nie moze przeciez non stop zamawiac testerow a poz tym to braki testeror z kosmetykow kolorowych przywozi i uzupelnia przedstawiciel
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja bardzo lubie bo moge dojsc i poogladac ciekawe produkty sa i ceny sa przystepne :)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja bardzo lubię.Jest niedrogo, fajne promocje i duży wybór.Mają też trochę swoich dobrych produktów.
 
Do góry