Rosjanie zabronili BORowi w Smolensku mieć broń!

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Bez zaproszenia to wizyta jest nieoficjalna.
Kłamiesz i już ci udowodniłem kłamstwo w moim poprzednim poście.
A siedział za nic i był komunistą.
Skaptowali go w więzieniu po prostu. Przypominam ci, że z całego PO to Komorowski najzacieklej bronił WSI przed likwidacją.
Tam nikt się nie zachowywał godnie ani z poszanowaniem porządku publicznego więc mogli ich i zamknąć i przyprowadzać siłą do ładu.
Po pierwsze modlenie się publicznie nie narusza prawa, a publiczne profanowanie symbolu religijnego tak.
Po drugie nikt nie ma prawa zdrowego człowieka przemocą zamknąć do psychiatryka.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Przepraszam ale ja i wiele innych ludzi którzy mieszkają w tym kraju
O jakim kraju mowa?
możliwą wojnę, lub kary, robiąc zamach na NIKOGO.
Bo Lech Kaczyński wtedy był nikim.
Gdyby to był zamach skutki byłyby dokładnie takie jak teraz czyli żadne.
Lech Kaczyński był czynnym Prezydentem RP
Tak. Że skoro dla Ciebie tylko "zło" płynie tylko jak ktoś powie proste, oczywiste, jednoznaczne słowa
Z ust p Niesiołowskiego płynie tak prosty oczywisty i jednoznaczny jad, że nie sposób nie pojąć sensu.
 
C

Crockett

Guest
Kłamiesz i już ci udowodniłem kłamstwo w moim poprzednim poście.

Pokaż mi to palcem bo chciałbym uwierzyć, że śnię.

Po pierwsze modlenie się publicznie nie narusza prawa, a publiczne profanowanie symbolu religijnego tak.
Po drugie nikt nie ma prawa zdrowego człowieka przemocą zamknąć do psychiatryka.

No i zgadza się. Profanować profanowali dlatego kto dostał pałą to zasłużenie. A za zmarłych jak trafnie określił Wojciuch modli się na cmentarzu albo w kościele a nie na drodze.
Co do zdrowotności tamtych kłóciłbym się.

Z ust p Niesiołowskiego płynie tak prosty oczywisty i jednoznaczny jad, że nie sposób nie pojąć sensu.

Z ust Kaczyńskiego codzień tylko schowany pod dobre skonstruowaną wypowiedzią. Tego nie widzisz. Widzisz tylko te prymitywne, najprostsze, jednoznaczne słowa strony przeciwnej. Dziwna ta Twoja stronniczość.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
No i zgadza się. Profanować profanowali dlatego kto dostał pałą to zasłużenie. A za zmarłych jak trafnie określił Wojciuch modli się na cmentarzu albo w kościele a nie na drodze.
Co do zdrowotności tamtych kłóciłbym się.
Tak było w stanie wojennym (sytuacja jest identyczna jak z krzyżem papieskim w 1982 roku, tylko, że dzisiejszy Urban ma więcej włosów i nazywa się Palikot) i jest w tusklandzie, pewnie tak jest i w Korei Płn.. W normalnym wolnym kraju, modlisz się gdzie chcesz i składasz kwiaty gdzie chcesz. Jak Ty tęsknisz za niewolnictwem i fuhrem, czy innym Putinem, który będzie robił porządek, to sobie tęsknij w domu, ja chce żyć w wolnym kraju.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Pokaż mi to palcem bo chciałbym uwierzyć, że śnię.
Ależ proszę bardzo:
Co więcej rosyjski MSZ pytał się polskiego odpowiednika, czy wizyta ma charakter oficjalny czy też prywatny. Polski MSZ celowo zwlekał z odpowiedzią wiedząc o oficjalnym charakterze wizyty. Proszę więc nie powtarzać kłamstw, że oficjalna ranga wizyty zależy od zaproszenia Putina, bo to zwykły debilizm.
Skoro rosyjski MSZ pytał o status wizyty, to jest to dowód, że status wizyty nie zależy od zaproszenia Putina. Bo gdyby zależał, Rosjanie by nie mieli potrzeby pytać Polaków o to, czy Putin zaprosił LK. Mogliby zapytać Putina.
A za zmarłych jak trafnie określił Wojciuch modli się na cmentarzu albo w kościele a nie na drodze.
Proszę mi wskazać, w którym miejscu przepisy tego wymagają.
Co do zdrowotności tamtych kłóciłbym się.
Mnie nie interesują twoje obraźliwe insynuacje tylko fakty w postaci orzeczenia lekarskiego. A orzeczeń lekarskich o chorobie psychicznej tych ludzi nie ma.
 

Wojciuch

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Tak było w stanie wojennym (sytuacja jest identyczna jak z krzyżem papieskim w 1982 roku, tylko, że dzisiejszy Urban ma więcej włosów i nazywa się Palikot) i jest w tusklandzie, pewnie tak jest i w Korei Płn.. W normalnym wolnym kraju, modlisz się gdzie chcesz i składasz kwiaty gdzie chcesz. Jak Ty tęsknisz za niewolnictwem i fuhrem, czy innym Putinem, który będzie robił porządek, to sobie tęsknij w domu, ja chce żyć w wolnym kraju.


Modlenie a robienie cyrku który musi pilnować utrzymywane przez państwo służby porządkowe, to całkiem duża różnica.
Ludzie krzyczący, szamotający się, przykuwający się do krzyża. Tam już nie ma Boga,
tam jest szatan. Poprzynosili sobie krzyże i machali nimi jednocześnie
krzycząc groźby, to nie jest profanacja? Od razu odpowiem, to jest
profanacja!

To jest po prostu nie do uwierzenia to co Ci ludzie tam wyprawiali pod tym pałacem.
A to że ktoś chciał przenieść krzyż do kościoła to takie złe?
Wystarczy że został pochowany na wawelu, na co według mnie nie zasługiwał.
Pomnik na Powązkach, Tablica pamiątkowa, co wy chcecie jeszcze ?
Może Pan Lech Kaczyński na koniu obok Piłsudskiego ?
Czysta przesada, w Ameryce były dwa zamachy na prezydentów,
udane zresztą, i przed Belwederem nie widnieje żaden pomnik.
Bo to nie jest miejsce na pomnik, po prostu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie będę tu robił offtopu. Już ustosunkowywałem się do hucpy pod pałacem w odpowiednich tematach. Odnoszę się do sformułowania, że modlić się należy w wyznaczonych miejscach, krzyże mogą być ale w kościołach i.t.p. bzdur z rodem z państw gdzie nie ma wolności religijnej.
 

Madah

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
109
Punkty reakcji
8
Jeżeli Wojciuch tak uważa....to koniecznie musi usunąć Kolumnę Zygmunta na cmentarz,a jakoż to dotychczasowym pokoleniom ten pomnik nie przeszkadzał!
Przed Belwederem moze być pomnik polskiego Prezydenta,a nie USA.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Modlenie a robienie cyrku który musi pilnować utrzymywane przez państwo służby porządkowe, to całkiem duża różnica.
Kapitalny przykład "donaldyzacji prawa" - jak to w swoim czasie określił Zbigniew Wassermann. Otóż nie, z punktu widzenia prawa nie ma różnicy, bo prawo nie jest władne oceniać celowość i sensowność obrzędu religijnego.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jeżeli Wojciuch tak uważa....to koniecznie musi usunąć Kolumnę Zygmunta na cmentarz,a jakoż to dotychczasowym pokoleniom ten pomnik nie przeszkadzał!
Przed Belwederem moze być pomnik polskiego Prezydenta,a nie USA.

Pewnie chodziło mu o Biały Dom. Stoi tam pomnik m.in. Pułaskiego. Co do upamiętnienia Lincolna, to Monumencie Lincolna pod Kapitolem pewnie nie słyszał. Mauzoleum Lenina to przy nim pikuś.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Ja się uśmiałem jak Bielecki rozjechał HGW za zasłanianie się konserwatorem zabytków w sprawie pomnika.

A to dlatego, że:
  • konserwator zabytków jest PODWŁADNYM HGW i to ona decyduje, a udawała, że jej konserwator zabrania i ona, bidula, nie może...
  • pomnik Poniatowskiego też tam nie stał z początku, tylko go przenieśli, więc jak przeniosą spowrotem, tragedii wielkiej nie będzie,
  • jak społeczeństwo domaga się pomnika to należy przynajmniej wysłuchać społeczeństwo, a nie rżnąć głupa.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jasne. Wałęsa ma za życia swoje lotnisko, jak wspominany tutaj Kennedy. Nikt się tym nie bulwersuje, choc przeciwników gloryfikowany przez PO były prezydent ma masę. Zresztą o takim upamiętnianiu jak Kennedy nawet się najbardziej zawziętym PISowcom nie marzy link. Ale zasłanianie się pomnikiem na Powązkach, który ma połowa Warszawiaków po śmierci, i nie dopuszczanie nawet do złożenia kwiatów w 1 listopada, to małostkowość PO, przy której Kaligula to skromny luzak.
 
C

Crockett

Guest
W normalnym wolnym kraju, modlisz się gdzie chcesz i składasz kwiaty gdzie chcesz. Jak Ty tęsknisz za niewolnictwem i fuhrem, czy innym Putinem, który będzie robił porządek, to sobie tęsknij w domu, ja chce żyć w wolnym kraju.

W normalnym kraju, cywilizowanym, w XXI wieku, w UE nikt się nie przykuwa do krzyża, nie zapina rowerów na plecy, nie stroi się w ciuchy hipopotama czy jakiegoś innego egzotycznego zwierzaka, nie mówi przy tym, że się modli a jak ruszą o 2 m krzyż, ci wielcy katolicy zaczynają kopać w płot i bić się ze policją. To jest Twój normalny kraj?

Proszę mi wskazać, w którym miejscu przepisy tego wymagają.

Mnie nie interesują twoje obraźliwe insynuacje tylko fakty w postaci orzeczenia lekarskiego. A orzeczeń lekarskich o chorobie psychicznej tych ludzi nie ma.

Czy przepisach, w konstytucji ma być napisane, że miejsce składania kultu nie jest ulica albo plac przed czyiś domem tylko kościoły i cmentarze? Takie rzeczy wynikają same z siebie i zawsze tak było. To nie jest Boże Ciało albo procesja rezurekcyjna :mruga:

Orzeczenie lekarskie? Spójrz co wyżej odpisałem Lobo2007 to ocenisz tę "normalność".

Jak będą 10.11 święcić pomnik na Powązkach to zobaczycie - pójdą z kwiatami i się modlić tam na cmentarz a drugą ekipę wyślą na Karkowskie Przedmieście - celowo, na złość, żeby znowu narobi szumu. To jest do przewidzenia.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Czy przepisach, w konstytucji ma być napisane, że miejsce składania kultu nie jest ulica albo plac przed czyiś domem tylko kościoły i cmentarze?
W przepisach nie może się nic takiego znaleźć, bo to by łamało Konstytucję. Konstytucja zakazuje dyskryminacji wiary!
Takie rzeczy wynikają same z siebie i zawsze tak było.
Nigdy tak nie było.
 
C

Crockett

Guest
W przepisach nie może się nic takiego znaleźć, bo to by łamało Konstytucję. Konstytucja zakazuje dyskryminacji wiary!

Nigdy tak nie było.

Nigdy tak nie było bo to dopiero w Polsce wymyślili, że obrzędy pogrzebowo - mszalane odprawia się przed domem władz państwowych w przebraniach, rozbijając swego rodzaju obozy zamieszkania w tym miejscu. Ale to jest normalne :eek:k:

Dyskryminacja wiary a zachowanie pewnych zasad spokoju, porządku i kultury to nie domena konstytucji. Jakbyś tu był wcześniej zarejestrowany wiedziałbyś, że dokładnie się wypowiadałem na te tematy i to sporo razy.
 

Wojciuch

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jeżeli Wojciuch tak uważa....to koniecznie musi usunąć Kolumnę Zygmunta na cmentarz,a jakoż to dotychczasowym pokoleniom ten pomnik nie przeszkadzał!
Przed Belwederem moze być pomnik polskiego Prezydenta,a nie USA.

Nie porównuj Kaczyńskiego do Zygmunta.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Nie porównuj Kaczyńskiego do Zygmunta.
Drogi panie, jeśli panu przeszkadzał krzyż na Krakowskim Przedmieściu i miejsce na krzyże jest w kościele, to proszę pójść na Stare Miasto, spojrzeć na Kolumnę Zygmunta i powiedzieć mi, co takiego król Zygmunt trzyma w garści. I dlaczego to nie jest w kościele, a pan tego do kościoła nie próbuje przesunąć...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
W normalnym kraju, cywilizowanym, w XXI wieku, w UE nikt się nie przykuwa do krzyża, nie zapina rowerów na plecy, nie stroi się w ciuchy hipopotama czy jakiegoś innego egzotycznego zwierzaka, nie mówi przy tym, że się modli a jak ruszą o 2 m krzyż, ci wielcy katolicy zaczynają kopać w płot i bić się ze policją. To jest Twój normalny kraj?
Pewny tego jesteś? A z mojej wiedzy wynika, że takie spektakle są normą właśnie w Wielkiej Brytanii, Francji, a przebieranki w Niemczech (oczywiście między 1933 a 1945 to nie, bo tam wtedy też był porządek), mało chyba wiesz o świecie. Pomyliło Ci się z Rosją czy Białorusią gdzie zaraz wkracza Milicja i pałuje ludzi. Co kraj to obyczaj, a Polska papuga narodów przybiera się ostatnio nie w zachodnie bynajmniej piórka.
Czy przepisach, w konstytucji ma być napisane, że miejsce składania kultu nie jest ulica albo plac przed czyiś domem tylko kościoły i cmentarze? Takie rzeczy wynikają same z siebie i zawsze tak było. To nie jest Boże Ciało albo procesja rezurekcyjna :mruga:
"Wynika samo z siebie." Ciekawe podejście do prawa. Jak tacy jak Ty zostaną prokuratorami, to trzeba odkopać broń dziadka i zwiewać do lasu.


Nie porównuj Kaczyńskiego do Zygmunta.
Nigdzie tego nie zrobił.
 
C

Crockett

Guest
Pewny tego jesteś? A z mojej wiedzy wynika, że takie spektakle są normą właśnie w Wielkiej Brytanii, Francji, a przebieranki w Niemczech (oczywiście między 1933 a 1945 to nie, bo tam wtedy też był porządek), mało chyba wiesz o świecie. Pomyliło Ci się z Rosją czy Białorusią gdzie zaraz wkracza Milicja i pałuje ludzi. Co kraj to obyczaj, a Polska papuga narodów przybiera się ostatnio nie w zachodnie bynajmniej piórka.

To jedni debile się na drugich wzorują i Polska już jest na poziomie zachodu? :lol:

"Wynika samo z siebie." Ciekawe podejście do prawa. Jak tacy jak Ty zostaną prokuratorami, to trzeba odkopać broń dziadka i zwiewać do lasu.

Jak jesteś taki mądry to się zajmij tworzeniem prawa a nie filozofowaniem na forach. Takich pierdół się nie uwzględnia w konstytucji. Człowiek, który nie ma w głowie nasrano wie, że za zmarłych się chodzi na grób modlić, do kościoła na msze, nabożeństwa, w szczególnych przypadkach, podczas szczególnych uroczystości w procesjach zazwyczaj w obrębie kościoła a nie pod dom zmarłej osoby w nocy nawet... Zwłaszcza, że przykład Pałacu Prezydenckiego to dom w którym co ileś lat zmieniają się domownicy. Teraz biedny Komorowski musiał się czuć jakby nie żył, jakby modlili się za niego... Jakby wyszedł do ludzi dostałby stek wyzwisk od "wiernych". O cały ten cyrk jego się posądza jeszcze. Będzie kolejna akcja podczas poświęcenia pomnika na Powązkach jak pisałem. Oni nie pójdą tam tylko pod okna prezydenta z wieńcami, żeby go wkurzyć i czekać na reakcję aż znowu któryś dostanie po plecach.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
To jedni debile się na drugich wzorują i Polska już jest na poziomie zachodu? :lol:
Przypomnij mi jakiej partii lider chciał z Polski zrobić drugą Irlandię?
 
Do góry