Romantyczny Wieczór

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
witam...! mam pytanie do was... a mianowicie;
jak stworzyc romantyczny wieczór , taki aby pozostał w pamieci ukochanej.. taki naprawde wyjatkowy???
prosze podzielcie sie swoimi pomysłami... pozdrawiam
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ile masz lat ?? ile sie znacie ??
Dobry element wieczoru to swiece duzo świec..
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
To zależy ile masz funduszy bo możesz zrobić cuda nie widy jeżeli masz odpowiednio dużo finansów

Ja bym zrobił tak

1. Cały pokój ozdobił bym świeczkami pare zapachowych by był ładny zapach albo jakiś olejek eteryczny
2. (To już naprawde kasy dużo) Kupić mnustwo róż część ustawić w wazonie a z części wywrać płatki i rozrzucić po podłodze :]
3. Samemu ugotować wszystko :] jak się nie jest zbyt dobrym kucharzem żaden problem wziąść książkę kucharską :]
4. Kupić jakieś dobre winko :]
5. Jakąś miłą dla ucha muzyke (najlepiej o miłości no ale taką łagodną)
6. Jeśli jest czyste niebo zabrać ją na długi spacer na patrzenie w gwiazdy :]

Ufff żem się rozpisał :] no ale to mój wymarzony opis wieczoru i kolacji :] (mam jeszcze inne pomysły ale zachowam je dla siebie bo moja paszqdka nie będzie miała niespodzianek bo jest na tym forum) :]
 

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
licze 18 wiosen i z moim misiem jest 6 miesiecy, a jesli chodzi o pieniadze to nie gra roli..!!!
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Obi to ma znaczenie .... Zrobił byc to samo z osoba ukachana mając 14 lat a 20 ??
 

wiolusia

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Romantyczny wieczór, fatazja należy jóż do Ciebie :) Pozdrawiam.
I napisz jak jóż będzie po wieczorze...to jak byloo :)
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
To zależy ile masz funduszy bo możesz zrobić cuda nie widy jeżeli masz odpowiednio dużo finansów

Ja bym zrobił tak

1. Cały pokój ozdobił bym świeczkami pare zapachowych by był ładny zapach albo jakiś olejek eteryczny
2. (To już naprawde kasy dużo) Kupić mnustwo róż część ustawić w wazonie a z części wywrać płatki i rozrzucić po podłodze :]
3. Samemu ugotować wszystko :] jak się nie jest zbyt dobrym kucharzem żaden problem wziąść książkę kucharską :]
4. Kupić jakieś dobre winko :]
5. Jakąś miłą dla ucha muzyke (najlepiej o miłości no ale taką łagodną)
6. Jeśli jest czyste niebo zabrać ją na długi spacer na patrzenie w gwiazdy :]

Ufff żem się rozpisał :] no ale to mój wymarzony opis wieczoru i kolacji :] (mam jeszcze inne pomysły ale zachowam je dla siebie bo moja paszqdka nie będzie miała niespodzianek bo jest na tym forum) :]


hehe zgadzam sie ,możesz jeszcze dać jakieś ekstra przyciemniane lampki do pokoju, ja bym proponował spagetti -dla początkujżących "kucharzy" :p ale możesz sie pokusić o cos bardziej zaawansowanego typu placków wegierskich, czy moze pieczeni :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Romantyczny wieczór może wypełniać mnóstwo elementów, jednak anjwazniejsze jest to, co sam czujesz. Fakt, ze kierujesz sie uczuciem, ejstes ciepłymi oddanym chłopakiem, będącym w sanie wiele zrobić dla Niej. Doceni z pewnoscią Twoją, nieudolną czy nie, ale własną kuchnię. Spaghetti? Zależy od tego czy je lubi. moze to byc nawet banalna pizza. Owszem, winko byłoby też mile widziane, ale z umiarem :). Muzyka, świece, kwaity. Także. Jeżeli nie drażni Cię zapach kadzidełek,z apal takie przed Jej przyjsciem, zeby zapewnic wspanialy zapach w calym pokoju :).

Ale nic nie odda tego, w jaki sposob Ty sam Ją potraktujesz. Kelner i chłopak w jednym to kusząca opcja ;). Samym zachowaniem pokazesz wiele, a wszystko wokół to tylko dopełnienie zewnętrznej dekoracji. Romantyczny nastórj mozna sprawic nawet w rzeźni :p, jeżeli tylko potrafi się okazac uczice gestami, partnerce.

A pomysly Śniącego są dobre :).
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Hmm,ciekawe czym ten wieczór ma się skończyć,co? :sexy:
Heh...no fakt Śniący ma niezłe pomysły,można je zastosować ale wszystko z umiarem... :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Romantyczny wieczor: duzo swiec,nastrojowa muzyka i roze..
mm romarzylam sie ;d
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
:)
To zależy ile masz funduszy bo możesz zrobić cuda nie widy jeżeli masz odpowiednio dużo finansów

Ja bym zrobił tak

1. Cały pokój ozdobił bym świeczkami pare zapachowych by był ładny zapach albo jakiś olejek eteryczny
2. (To już naprawde kasy dużo) Kupić mnustwo róż część ustawić w wazonie a z części wywrać płatki i rozrzucić po podłodze :]
3. Samemu ugotować wszystko :] jak się nie jest zbyt dobrym kucharzem żaden problem wziąść książkę kucharską :]
4. Kupić jakieś dobre winko :]
5. Jakąś miłą dla ucha muzyke (najlepiej o miłości no ale taką łagodną)
6. Jeśli jest czyste niebo zabrać ją na długi spacer na patrzenie w gwiazdy :]

Ufff żem się rozpisał :] no ale to mój wymarzony opis wieczoru i kolacji :] (mam jeszcze inne pomysły ale zachowam je dla siebie bo moja paszqdka nie będzie miała niespodzianek bo jest na tym forum) :]

ale sie ubrechtalem. romantyczny to moze nie a sentymentalny. o tak pisze sie mnostwo kolego.

------

jesli mam byc szczery to romantyczny bylbys wtedy gdybys sam cos wymyslil i pokazal swoj styl ; ] . a nie robil tak jak wszyscy. swiece sa tak piekne i pospolite ze az nudne. a winem tez idzie sie upic

pijana dziewczyna... wieczor nie jest juz taki romantyczny ;]


ales spiacy wypalil... jak lysy grzywa o kant kuli; p :lol:
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Bez przesady, ale lampka wina, świece min. dwie na stole, kwiaty, jak nie tysiące płatków, to chociaż bukiet wręczony a potem umieszczony w ładnym wazonie, bombonierka lub coś słodkiego w ładnej wstążce jako prezent, kuchnia własna, jest sporo posiłków banalnie prostych a zjadliwych, a praca włożonba w przygotowanie na pewno zostanie doceniona. Dla totalnie początkujących polecam warzywa na patelnię z kurczakiem np. przepis jest na opakowaniu. Podać z ryżem np.
 
Do góry