romantyczne filmy

asiulkaa20

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hej założyłam ten post może znacie jakieś komedie romantyczne lub filmy o miłości które warto obejrzeć. Ja bardzo polecam :
"Przepis na miłość"
"Na zawsze twój"
"Facet z ogłoszenia"
To takie moje propozycje a wy jakie filmy polecacie czekam na propozycje.:)
 

wattson

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mostly i saw the more movie in free time...I think "Titanic" is famous romantic hollywood movie.....These had released in 1997..A boy and a girl from differing social backgrounds meet during the ill-fated maiden voyage of the RMS Titanic.I had give the rating 7.6/10 for movie...
 

davidwilson

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hi friends,
My self davidwilson, My favorite Romantic movie is The lake House and Notebook. this movie is interested and I watched these movie 4 times.. :)


________________________
Here you can watch heart of dixie online for free
 

Bezwet

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Wrocław
Rzadko kiedy oglądam polskie filmy więc nie jestem w stanie polecic ci, czegoś z rodzimej produkcji.
Co do zagranicznych to 50 pierwszych randek jest całkiem dobrą komedią romantyczną.
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Koniecznie jak lubicie romantyczne filmy obejrzcie na N "Krainę miodu i krwi". To pierwsze dzieło w reżyserii A. Jolie wyszło jej niesamowite. Miłość, para zakochanych a dookoła, nawet w sypialni wojna bałkańska. On dowódca bośniaków atakujący naród serbski, a w łożku serbka bojąca się o każde słowo, ale nie poddająca się... Finału nie opiszę - musicie poznać go sami.
 
Do góry