rok szkolny 2006/2007

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
jutro zaczynają się upragnione wakacje, odpoczynek od szkoły i zarazem zamknięcie pewnego etapu w swoim życiu, tak więc forumowicze czas na podsumowanie jaki był wg. was ten rok szkolny? czy jesteście zadowoleni czy jednak rozczarowani? czy udało się wam zrealizować wasze założenia? piszcie swoje refleksje odnośnie tego już kończącego się roku szkolnego :)
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Ogolnie to bardzo szybko mi on zlecial! Nowa szkola, kumple itp. Nic mi sie nie chcialo opuscilem sie w nauce totalnie co widac po moich ocenach <_< ... No ale z wakacji sie ciesze, wyszaleje sie w nich na maksa a od wrzesnia ostro do nauki :]
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
uwazam moj semestr letni za nieudany bo mam jedna poprawke na wrzesien i pale w indeksie
no coz na 5 lat studiow, to pierwsze takie zdarzenie, wiec moze dlatego czuje sie tak, a nie inaczej
 

somebodyblog

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
brak
a mi on przyniosl wiecej nie sie spodziewalam :) I kolejny duzy plus byl to ostatni roz z moja obecna klasa :) juz nie moge sie doczekac gdy pozna nowych ludzi :] Ogolnie byl fajny:] i zadziwiajaco szybko zlecial :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jaki był ten rok szkolny?
Był niedopracowany, masa rzeczy umykała, wymykała się. Tu coś nie wypaliło, tu coś posżło nie tak... Ale mimo wszystko wydaje mi się, że wybijam się. I że nie był to zmarnowany rok. Nie... Udany. Tylko bardzo nie chcę, żeby trzecie klasy odchodziły... Właśnie przez ten rok poznałam wiele świetnych osóbek, z którymi tak naprawdę nie chcę tracić kontaktu. I to tego szkolnego.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Też sądze że szybko zleciał, ale jednak nie osiągnąłem swych zamierzeń. Ale cóż, nigdy nie będzie doskonale... Chyba ^^
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Łoh ^^ męczący. Rozpoczął się od wielkiego rozczarowania, a skończył ogromnym sukcesem ^^
Nowa szkoła pozwoliła mi się rozwinąć w kierunkach, które mnie interesują i daje sobie w nich rade. W jakimś stopniu ukierunkowano mnie już na przyszłość. Nie było źle ^^

Dodam że ukończyłam pierwszą klasę LO.
 

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Ja juz nie uczennica, tylko studentka, ale rok tez mnie obowiazuje;))
Zawiodl mnie ten rok, mialam sie obronic i sie nie wyrobilam;))
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja tez studentka :D ale rok minal mi srednio przedmioty mialam straszne ale na szczescie nie mialam jakis wykladowcow bardzo wymagajacych obylo sie bez poprawek ale praktyki mnie zalamaly;/
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ten rok bardzo szybko upłynął... było lepiej niż można się było spodziewać :) jestem ogólnie zadowolona, chociaż w przyszłym roku już będzie trzeba popracować :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jak zwykle, olałem większość i jestem zadowolony z wyników z Polskiego i historii :D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Bardzo szybko zleciał, teraz rozstaję się z przyjaciółmi... Jakoś tak dziwnie się czuję. Pierwszy raz się nie cieszę z wakacji tak, jak w poprzednich latach. I może próbuję to zagłuszyć imprezami i w ogóle, ale ukłucie żalu pozostaje... w końcu tyle się czasu z tymi ludźmi spędziło... :(

Ale może w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej :D
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Rok szkolny 2006/2007 zleciał baaaardzo szybko.W tym okresie czasu poznałam naprawdę świetnych ludzi(nowa klasa;D),z którymi przez ten jeden rok się bardzo zżyłam;).Wspólne imprezy,biwaki ajjjj już za nimi tęsknię;),no ale w wakacje napewno będą jakieś wspólne imprezy,a tym czasem rok szklony 2006/2007 uważam za zamnknięty;D.
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Zleciał w mgnieniu oka ... kończe gimnazjum, nowa szkoła ... troche żal sie rozstawac z niektorymi :(
Rok ten był dla mnie raczej udany. Choc zawsze moglo byc lepiej...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Bardzo szybko zleciał, bo najważniejsze to dotrwać do Gwiazdki, a potem już leci szybko. :D
No i to najważniejsze, cholernie się zżyłam ze swoją klasą, mimo że miała najgorszą średnią i najgorszą frekwencję w całej szkole, ale co tam. :D :p I tego mi brakuje najbardziej :) , no ale przecież są jeszcze inpressski etc. :p
Zresztą , spędzę z nimi jeszcze rok..chodź kilka osób ma komisa, jedna już na pewno nie zdała, a jedna się przenosi do innej klasy. :]
Pożyjemy, zobaczymy.
Jeśli chodzi o oceny, to bardzo zadowolona jestem :) .
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Wydaje mi się,że ten rok zleciał najszybciej ze wszystkich.
Było wiele zajefajnych chwil, zdażały się też chwile smutku,ale o nich nie pamietam (lub nie chcę pamiętać). Byłam przewodniczacą klasy i bardzo mi się to spodobało,a teraz zostałam wybrana na przewodniczącą szkoły:) Ogólnie podobał mi sie ten rok. Duzo się dowiedziałam nowego. Z klasą świetnie się dogadywałam i dogaduję nadal. Poznałam i nawiązałam nowe znajomości z innymi ludźmi:) No i najważniejsze, w tym roku poznałam moje Kochanie:* z którym już jestem 7miesiecy. Niestety dzisiaj pożegnaliśmy naszą kochaną i najlepszą nauczycielke angielskiego. Opuściła mury naszej szkoły. Żegnalismy ją ze łzami w oczach. Szkoda,że nie będzie nas już uczyła. Wolała wybrać inna pracę.
Z moich ocen jestem bardzo zadowolona. Mam wysoką średnią i swiadectwo z paskiem.
No,a teraz wakacje:) Nareszcie...
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
był dziwny.. mało nauki, tylko ciągle panikowali, że test, że do liceum
no i zaprzyjaźniłam się z nowymi osobami
a co do moich ocen, to nie było źle, miałam pewne piorytety i jestem zadowolona z rezultatów :)
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Szybko zleciał. Aż za szybko... Niby cieszę się, że wreszcie wakacje, ale po wakacjach nowa szkoła, nowi ludzie. Pewnie będzie mi brakowało starej klasy.
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Szybko. I ciesze się z paru miesięcy.
Ach. I jestem dumna za zachowanie moje {bdb ^^} i oceny z plastyki <3
 
Do góry