Rok 2012

Status
Zamknięty.

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Co myślicie o słynnym roku 2012. Czy nastąpi koniec świata,jak myślicie?
Jedni mówią,że to 21 grudnia 2012 kończy się kalendarz Majów,inni wierzą przekonaniom Biblii,jeszcze inni twierdzą,że zacznie się III wojna światowa zakłada się,że będzie to konflikt z bronią masowego rażenia,np. broni jądrowej.
Przeczytajcie o oceńcie sami http://hotnews.pl/artnauka-221.html
Czy po przeczytaniu nadal wierzycie nauce?
Ale jeśli tak...to czemu koniec świata nie nastąpił w 2000, wtedy też wszyscy mówili,że nastąpi "koniec końców".
Jak myślicie? Co jest prawdą, a co mitem?

Osobiście NIE wierzę w to,że 21.12.2012 nastąpi koniec świata.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Śmiać mi się chce kiedy czytam o końcu świata, jakoś w 2000r też miało być i nie było. Nikt tego nie może wiedzieć.
a zapytam koniec świata, czyli co miałoby się dziać? <_<
 

chocolate898

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
15
O III wojnie światowej napisałam wcześniej,a ludzie na maxa wierzący w Biblię i jej teorie mówią o potopie. Ciekawe czy jest ktoś kto w to wierzy <_< Dla mnie to bezsensowne.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Nie wierzę w to. Już wcześniej też miał być koniec świata, i co? Jakoś nadal żyjemy ;)
 

Ryju

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
To już prędzej wierzę w koniec świata poprzez efekt cieplarniany, czyli roztopienie lodowców i zalanie kontynentów, niż w te kalendarze majów. Czy to nasza wina, że sił im zabrakło do dalszego pisania kalendarza?? Kurde jak chcą robić koniec świata to niech zrobią przed szkołą po przerwie świątecznej, bo chyba każdy prezent dostać i wyszaleć się w sylwka xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry