Rodzice

kaor

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
GW
Hey :)
Mam taki problem, w sumie to nie ja mam tylko moi rodzice mają. Zawsze gdy wychodziłam z domu i wracam tak około 22.00-23.00 [co często robię], a i nie dzwonie o której będę itp. moi rodzice pluli się do mnie. wczoraj wróciłam do domu jakoś o 00.30 i oczywiście byli obrażeni i niby spali... okey, ale rano słyszałam jak gadali o internacie dla mnie, bo psuje im życie itd. Oczywiście ja nie mam nic przeciwko :) Myślicie, że powinnam mając 18 lat tłumaczyć się zawsze gdzie z kim i po co idę i jak długo będę? Mi się wydaje, że nie.
Co do internatu.. Ktoś z Was był w internacie? jak tam jest? I czy np. 18 letnia osoba może wracać kiedy chce? I czy może nie wrócić na noc?
Bardzo proszę o odpowiedzi.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Każdy rodzic martwi się o swoje dziecko. Wiem, wkurzające, ale gdy będziesz miała dzieci to się o tym sama przekonasz. ;)
Hmm... Jesteś pełnoletnia, ale wciąż jesteś na ich utrzymaniu. Oni zapewniają Ci wyżywienie, odzież i wszystko czego tylko potrzebujesz (Chyba, że pracujesz, to zapewniasz to sobie sama, ale o tym nie wspomniałaś, więc zakładam, że rodzice wykładają kasę na Twoje utrzymanie). Chyba mają prawo więc wiedzieć, gdzie będziesz, o której wrócisz... Masz o tyle dobrze, że nie zabraniają Ci wychodzić. Bo o takich przypadkach też się słyszy...
Więc chyba jednak lepiej pomęczyć się trochę niż trafić do internatu. Bo nie wiem, czy tam byłoby Ci lepiej. Zawsze jest łatwiej, gdy mamy obok siebie bliskich. Chyba, że Ty nie chcesz tego.
 

Jona-Gold

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Moja znajoma mieszka w interku od tygodnia.
I niestety wcale nie jest tak różowo....
Owszem mozesz wracać kiedy chcesz, ale chyba przez okno:/
 
Do góry