Rodzice.

gosiaczek738

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mała tajemnica:P
No tak wiedzą :) Często nawet jak mój chłopak do mnie przychodzi to moja mama przychodzi do mnie do pokoju i czayna z nim rozmawiac :) Czasem mnie to denerwuje,no ale cóż nic na to nie poradzę :)


115_1_.gif
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Ba....

Ja moja przyszla tescowa w reke caluje :D. Tesciowa Oli natomiast mowi jej, ze ja kocha :D To sie dopiero nazywaja cieple stosunki... :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kurcze no rzeczywiscie Traumatic, u nas tez sa cieple stosunki, ale o tym ze ktos kogos kocha to sie nie mowi :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moja mama znala wczesniej mojego bylego niz ja :lol:
 

maciej87

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Moji Rodzice Zawsze Wiedza Jesli Mam Jakas Dziewczyen. Mam Wporzo Starszych Moge Im powiedziec o wsyztki zawsze mi pomga i mnie rozumieja. tzreab dobre miec uklad z rodzicami ale wiadomo z niekazdymi sie da bo niektrozy sie czepiaja o byle co nipotrafia zrozumiec mlodziezy/
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
moja mamuś pierwsza wiedziała :)
Jego rodzice też od razu ;)
To ma tylko i wyłąćznie dobre strony.
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
Moi rodzice wiedzieli tylko o niektórych chłopakach a dokładnie o 3. Teraz wiedzą że mam. Ale denerwuja mnie ich docinki jak już wiedzą że mam faceta to zaraz jakieś dziwne opcje :/
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
moi rodzice wiedzą że mam chłopaka nie musze przed nimi nic ukrywać :) Jak np.w weekend chłopak nie przyjdze to moja mama sama sie pyta dlaczego go nie ma ;)
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Moja mamuska tez wie ze mam chłopaka i moja przyszła tesciowa tez wie o mnie wszyscy mamy ze soba swietny kontakt ja nawet sobie esemesuje z moja tesciową czasem a mój misiek z moją mamuska tez lubią sobie pogadac a najczesciej oczywiście o mnie :D :/ :eek:k: :papa: papa
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
nio moi starzy wiedzą o moim chłopaku. Jego rodzice tez wiedzą... w sumie to tak jest wygodniej. nie musisz sie ciale tłumczyc gdzie byłas z kim? itd. wystarczy że powiesz "z Damianem" i koniec gadki :p
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
"druga strona lustra"
moze to dziwne, ale częściej o tym rozmawiam z tatuśkiem :)
nawet ostatnio sie mnie pytał czy mam chłopaka, a ja niewinne oczka i mowie że nie mam... :D
tylko szkoda ze to prawda, ale coż żyje sie dalej
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Nasi rodzice jak najbardziej wiedzieli , często o sobie im mówiliśmy :) Ale bardźo żadko się im pokazywaliśmy , praktycznie wcale:) nie wiem czemu.. poprostu hm.. wstydziłem się jej staruszków a ona moich :p dziwne :D
 

Avajan

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Mysłowice
Tak wiedzą jak najbardziej ale czesto przebywamy u mnie w domu i czasami mi sie zdaje ze moi rodzice czesciej z nią gadają niz ona ze mna albo ja z nią no smieszne troche ale jest super mi to nie przeszkadza ważne ze moim rodzicom podoba sie dziewczyna ktora wybralem :) :) pozdrawiam
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
MOi nie wiedząanie jej nie wiedzą. Bo jak narazie to i jej i moi rodzice sa przeciwni naszemu związkowi wiec narazie to tak mała tajemnica.
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Jasne że wiedzą wkoncu to nic zlego byc zakochanym w kims a wogule to po co sie ukrywac jak tak kiedys prawda wyjdzie na jaw.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Matka wie...tzn, ma przestarzale wiadomsoci bo nie wie ze z nami koniec juz od dawna... ale niech tak msyli ze razem ejstesmy... w kocnu mam 2 szanse na powrot:) i to ze mama mysli ze caly czas ejstesmy razem ma korzysci
 
Do góry