Rodzice mnie prowokują

Gekkonidae

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
63
Punkty reakcji
2
Zaproś koleżankę a ajk odzice będą się bawic to wytłumacz koleżank, że to normalne
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
wyobrażasz sobie że oglądasz z koleżankami film.. cisza bo ma coś sie dziać a tu zza ściany jeki i krzyki???
15 latki to nie ludzie co zrozumieją że to normalka, zresztą ja teraz też bym nie zabrał kumpli na noc jak bym wiedział że bedzie słychać jeki;]
Każdy chyba to w życiu przeżywał... ja też zawsze zachowywałem sie głośniej:) chodziłem po pokoju cz zbiegałem po schodach :) działało... ale męczące. Ciekawe czy ja w ich wieku będę świadom że córka czy syn słyszą odgłosy z sypialni i że biegają po schodach żeby nas uciszyć ;]
 

Kanashii

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Uroczyście powiedz rodzicom , że nie życzysz sobie :cenzura:enia się za ścianą i daj im to do zrozumienia , że jesteś w wieku dojrzewania także nie możesz zbytnio pobudzać się seksualnie bo wiadomo czym może się to skończyć.

Mianowicie : kaleczeniem się , poczuciem winy , wyjściem na prostytutkę lub za jakiegoś innego psychola bez rozumu.

Wybaczcie ale musiałem to powiedzieć :<.
Będę miał się z czego spowiadać ;D
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Skoro dla ciebie to "siara" i spaliłabyś się ze wstydu gdyby slyszały to twoje koleżanki to po prostu nie dorosłaś jeszcze do tych tematów. Niedługo zmienisz punkt widzenia a do tego czasu daj rodzicom cieszyć się sobą nawzajem :D

Ja będę aktywny dopóki sosna będzie stać :D

+ 1 dla rodziców, a starzy nie są..
 

amelka21

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ciekawe co Ty powiesz jak bedziesz miala 35 lat ;) Cóż juz to widze jak nie bedziesz sie bzykac hahaha ;)
 

krzywy93

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
35 lat, to młodzi rodzice.
Pozatym uważam, że nie dorosłaś do tych tematów, niestety jeśli uważasz że sex rodziców to siara, to odpuść sobie w ogóle chłopaka (już od 2 lat?!), z którym ciekawe co robisz? Fajnie że sie rodzice kochają, to jest plus, i wierz mi że nie są jeszcze nawet na półmetku ;)
 

PumCiiaxdd

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
31
No właśnie... i tu pada z mojej strony pytanie: Co jest takiego "okropnego" w seksie? - Przecież to normalne . ; ] tak wyrażają swoją namiętność i uczucia .
Też uważam, że 35 lat, to odpowiedni wiek na seks . Chyba lepiej w takim wieku , niż 12, 13 lat, nie ? xd
Jak będą u Cb nocowały koleżanki, to Twoi rodzice chyba zdadzą sobie z tego sprawę, że tak nie wypada...
Więc nie masz czym się martwić.. ; ]
Jednakże jeżeli te okrzyki Cb tak denerwuję to musisz zdać się na odwagę i porozmawiać o tym z rodzicami . ; )
 
Do góry