RODZAJE CER I ICH PIELĘGNACJA

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ale ja się z Tobą w pełni zgadzam, jakość, kondycja skóry jest obrazem min. naszej diety.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
No ja mam tłustą i wiem, że w większej części "zawdzięczam" to słodyczom, czekoladkom, ciasteczkom :) no ale jak można się powstrzymać jak to wszystko takie pyszne, no i niezdrowe, ale zazwyczaj to co dobre jest niezdrowe :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
A oprócz kosmetyków używacie jakiś suplementów regenerujących skórę? Zastanawiam się nad pielęgnacją skóry od środka, ale tyle tego ze nie wiem co wybrać, żeby działało. Cerę mam mieszaną i kremy nie zawsze działają tak jak bym tego chciała wiec szukam pomocy w innym kierunku teraz.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
znam Twój ból też mam cerę mieszaną, jest sucha na środku czoła i pod oczami. A tłusta na skrzydełkach nosa i brodzie. Kremy u mnie nie zawsze dają sobie z tym radę. Kiuedyś próbowałam łykać takie kapsułki które miały nawilżyć skórę ale szczerze to jakiejś różnicy nie zauważyłam.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Ja po długim szukaniu kupiłam sobie coś takiego http://www.plussszlady.pl/produkty/pielegnacja-skora Wybrałam tabletki musujące bo szybciej są przyswajane przez organizm co pewnie przyspieszy działanie a co za tym idzie pielęgnacja skóry zacznie się szybciej. W smaku dobre więc pije jak zwykły sok czy napój a przy okazji odżywiam i pielęgnuje skórę. Suplement tani, opakowanie kosztuje ok. 12 zł wystarcza na 20 dni. Stosuje od tygodnia i czekam na efekty ;)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
ja mam bardzo sucha skórę i używam dermiki od jakiegos czasu (dokladnie tej: http://www.splendore.pl/DERMIKA_Krem_gleboko_nawilzajacy_na_dzien_SPF_6_50ml_p10368.html) i jestem mega zadowolona nawet po nalozeniu podkladu skora nie daje zadnych oznak wysuszenia
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
werunia87 slyszalam o tej serii dermiki ze jest dobra a probowalas innych np. regenerujący albo tłusty? czy ten sprawdza isę najlepiej? tez mam problem z masakrycznie suchą skórą, a muszę używać duzej ilości kosmetyków i czesto sie opalam co dodatkowo wysusza moja skóre..://
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
nie stosowalam innych niż ten więc porówniania nie mam niestety, ale ten mogę napewno polecić. Może w jakiejś drogerii uda Ci się dostać próbkę to sobie przetestujesz inne. Cała seria z tego co czytałam gdzieś jest dobra dla problematycznej skóry, więc w zasadzie nie powinnaś się rozczarować ja przynajmniej jestem bardzo pozytywnie rozczarowana :)
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
to sie rozgladne w takim razie i moze przetestuje faktycznie dzieki
 

Bella345

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja mam bardzo sucha skórę i używam dermiki od jakiegos czasu (dokladnie tej: http://www.splendore...0ml_p10368.html) i jestem mega zadowolona nawet po nalozeniu podkladu skora nie daje zadnych oznak wysuszenia

Moja siostra też zawsze narzekała na problemy ze znalezieniem fajnego a przy tym niezbyt drogiego kremu nawilżającego, który by sobie poradził z jej przesuszoną skórą. Od pewnego czasu używa Dermiki i jakby mniej narzeka na kremy i na swoją skórę :) W jej opinii ten krem ma cudną, lekką konsystencję, fajnie i szybko się wchłania a cera jest gładka :)
 
R

Rejczel

Guest
A jaka jest Wasza opinia na temat kosmetyków naturalnych? To prawda, są droższe i tak naprawdę tylko parę poslkich firm je produkuje, ale nie zawierają one szkodliwych parabenów i silikonów, które zapychają pory.
 

Sygn

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
A jakie kremy do twarzy polecacie na regenerację po ospie albo po różyczce?
 

Carla2

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
hm....są różne specyfiki...możesz poszukać na wyszukiwarce kosmetyków...
 

vmax

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
55
Punkty reakcji
1
Ja sama mam cerę tłustą..I nie wiem o co chodzi, bo nie palę, nie piję, nie jem ostrych rzeczy a i tak moja cera wygląda jak wygląda;/ Ostatnio usłyszałam od mojej Pani Dermatolog, że brak mi witamin..i w sumie jak tak czytam o tych wszystkich dobrodziejstwach jakie za sobą niosą...http://supersluby.blogspot.com/2012/07/madre-podjadanie-czesc-2-zaowocuj.html, to zaczynam się nad tym zastanawiać...Może to rzeczywiście ma aż takie znaczenie? Wie ktoś coś o tym? Czuję się niedoinformowana..
 

Carla2

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja bym jeszcze zrobiła na Twoim miejscu badania hormonalne, może być to związane z nieprawidłową pracę gospodarki hormonalnej. Ale doraźnie również trzeba działać.
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja miałam sporo czarnych, głębokich wągrów na czole i brodzie, ale przede wszystkim na nosie. Nos miałam cały usiany w czarnych kropkach, wszystkie pory były nimi zatkane! Pomogły mi plastry marki Beauty Formulas, które dostałam od koleżanki, tak na spróbowanie, bo strasznie je chwaliła. Są naprawde świetne! Wystarczy zwilżyć nos, czoło albo brodę (w zależności gdzie chcecie skórę oczyścic) i przykleić plaster, dokładnie dociskając. Po ok.10-15min plaster zasycha i wtedy go odrywasz, a on wyciąga wszystkie syfy i wągry! Wszystko oczyszczone, bez żadnego wyciskania ;))
Szukałam ich na początku w różnych aptekach i drogeriach, lecz nigdzie ich nie mogłam dostać - ostatecznie polecam Allegro - tam są dostępne bez problemu i są naprawde niedrogie. Mam nadzieje że komuś też posłużą tak dobrze, jak mi ;))
 
J

Jula92

Guest
gagucha1209 napisał:
Ja mam ostatnio problemy z cerą i zaczełam używać produktów Ziaji :)
Ja tez lubię produkty ziaji, ostatnio wypróbowałam tez krem Color Control Bielendy i się nie zawiodłam. Jest lekki, fajnie kryje no i nie muszę nakładać na siebie tony tapety...
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja mam mieszaną/trądzikową. najgorsze są jednak zaskóniki i wągry. znacie jakiś sposób lub preparaty, które pozwolą mi pozbyć się tego paskudztwa? :(
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
ja mam mieszaną/trądzikową. najgorsze są jednak zaskóniki i wągry. znacie jakiś sposób lub preparaty, które pozwolą mi pozbyć się tego paskudztwa? :(
Może spróbuj jakichś maseczek oczyszczających i detoksykujących? Używasz 2 razy w tygodniu jakoś, do tego peeling, co jakiś czas. Moja siostra też miała problemy z cerą, zaskórnikami i rozszerzonymi porami, po takich regularnych zabiegach polepszył jej się wygląd cery:)
 
Do góry