rocznica

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Poznania
witam :) nie jestem właścicielem tego konta, tylko je 'pozyczylem' od kuzynki, bo nie widze sensu zakładania nowego konta do załozenia tylko jednego tematu i uzyskania pomocy...
jestem mateusz... mam dziewczyne, w moim wieku, niedlugo będzie rok jak jesteśmy razem... i tu mam maly problem, wszyscy mówią że mam zrobić cos specjalnego w tym dniu... z resztą co niektorzy napewno sami wiedzą jak to jest i czego sie oczekuje od drugiej połówki... :) tylko że nie mam pomysłów... wiem że dużą role gra tez jej cechy charakteru, jest swobodna, nie boi sie gadać - non stop może mówic :D, dobrze sie rozumiemy, szalona, ale wrażliwa :)
ze mną jest w sumie podobnie... chciałbym by ten dzien byl wyjątkowy i niezapomniany :)
może macie jakies pomysły? ;>
wielkie dzięki z góry :* liczę na waszą pomoc :)
pozdrawiam :)

PS. dodam tylko że na wczesniejsze rocznice wykożystałem pomysl z bukietem kwiatow i kawiarnią, spedzeniem czasu w domu z dobrym winkiem, wejsciem do wody i zerwaniem lili wodnej, itd...
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
A ile macie lat ?
może tak jak mirabella2009 napisała, weekend za miastem :)
albo jakaś romantyczna kolacja, zrobiona przez Ciebie samego ;)
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To może wspólne spędzenie wieczoru, gdzieś nad brzegiem jeziora z butelką dobrego wina?! (oczywiście jeśli pogoda dopisze ;) )
 

touchdevil

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
okolice Poznania
jakiś miły weekend spędzony za miastem:) z pokojem wynajętym w jakimś hotelu:) moja koleżanka zrobiła taki prezent chłopakowi na ur...był baaaaardzo zadowolony hehe :)
mm dzieki :):):) super pomysł... przeszlo mi to przez myśl ale, nie bylem do konca przekonany jak ona zareaguje na to :) no a jesli mowi mi to dziewczyna :) to dobry znak :) dziekuje ;*
izuniakn yy lat? po 18 :)
dobry pomysl :D ale kolacja w moim wykonaniu to niezbyt pewne :D a jeszcze chciałbym byśmy pożyli troche ;D i jak juz bym mial cos stworzyć to.. jedynie jajecznice ;D hehe wiem wiem prymitywny jestem no ale talentu kulinarnego nie posiadam :D
geheimnise świetne, ale coś wrazie czego bede miec w zapasie, bo jakby Wszechmogący sie uparł na mnie i deszcz zacząłby padać...

dzieki wielkie :*:*:* dobrze że to forum ma tak wspaniałe użytkowniczki :)
pozdrawiam :)
 
Do góry