Rock'n'roll

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
T Shirt może być, albo koszula w kratę czerwona. Nie chcę być Slashem, ale podoba mi się bandama z tyłka :D

A cylindry mi się nie podobają, więc pozwól, że zostanę przy długich włosach ;)
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
ja tam wole bandane na szyji :D a na wfie zakladam na wlosy bo do oczu leca a na kuca jeszcze niesiegaja z przodu.. :D

a koszule flanelowe? co o tym myslicie? to bardziej grungowe... ale czy metal mogl by nosic taka? czy odrazu by go nazwali nie wiadomo kim...>?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja tam wole bandane na szyji :D a na wfie zakladam na wlosy bo do oczu leca a na kuca jeszcze niesiegaja z przodu.. :D

a koszule flanelowe? co o tym myslicie? to bardziej grungowe... ale czy metal mogl by nosic taka? czy odrazu by go nazwali nie wiadomo kim...>?

fakt bardziej w stylu grunge. ale nie sądzę aby można nazwać metala w koszuli flanelowej pozerem tylko dla tego że ma koszulę...
ale trzeba pamiętać że taka koszula nie jest w metalowym stylu tylko innym...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A i współcześni punkowcy też od flanelowych koszul nie stronią. Ja osobiście lubię i noszę czasem, oczywiście czerwoną w kratę :D

bandamę pod szyją noszę czarną raczej z wiadomych powodów;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a ja muszę sobie kupić nową chustkę na motor... bo przy aktualnej wkurzają mnie czaszki. a znowu przyzwyczaiłem się do jeżdżenia moim rometem z chustką na twarzy, nie owiewa mi karku itd.
 

michal10007

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Fajna muzyka , fajny sposób bycia i fajne ubrania i styl ...
James Blunt

Może nie jest to jakiś nie wiadomo jaki rockowiec ale styl itd. ma fajny , co wy o nim sądzicie ?

"Muzyka Blunta jest mieszanką soft rocka, folk rocka i popu z elementami soulu, przypominającą początkową muzykę Eltona Johna." ( Źródło www.pl.wikipedia.org )

I mam takie parę pytań :
1. Wiecie co to jest takie jakby metalowe plakietki z imieniem itd. ?
2. Co sądzicie o Jamesie ?
3. Tu pytanie troszkę nie na temat , szczególnie do dziewczyn : Wolicie chłopaków w długich czy krótkich włosach ? I jaki kolor ?
4. Możecie podać według was najlepsze utwory tego Slasha bo ja nigdy nie słuchałem
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
słuchaj koleś, leć do działu moda i styl czy jakoś tak, tam sie pytaj jakich wolą facetów kobiety, a Ty jak sie zamierzasz kierować zdanim innych do dupa jesteś a nie rockowiec, ubierać się bedziesz jak dziewczyny chcą to skończysz jako metroseksualny gey albo napakowany dresiarz, ale droga wolna, tylko mi tu modą działu nie zaśmiecaj.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
popieram poprzednika... jak widac ty robisz to tylko po to zeby wyruzniac sie z tlumu i sprawdzic czy wiecej dziewczyn na ciebie poleci (albo czy jakakolwiek w koncu na ciebie poleci :p)

a co do slasha...

To byly gitarzysta grupy Guns and Roses.. obecnie gra w Valvet Revolwer ale to nie wazne :p
Posluchaj sobie Gunsow: "Paradise City", "November rain", "Sweet child O mine" tyle Ci na razie wystarczy :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
oże nie jest to jakiś nie wiadomo jaki rockowiec ale styl itd. ma fajny , co wy o nim sądzicie ?
To, że z rockiem nie ma nic wspólnego
1. Wiecie co to jest takie jakby metalowe plakietki z imieniem itd. ?
To się nazywa nieśmiertelnik
4. Możecie podać według was najlepsze utwory tego Slasha bo ja nigdy nie słuchałem
Wydaje mi się, że na siłę chcesz byc super wielkim rockowcem, no nie? Daj sobie lepiej spokój chłopie. Będziesz słuchał muzyki, którą inni chwalą? Wykształć własny pogląd i słuchaj tego co Tobie się podoba, a nie tego co podoba się nam. Slash nie gra sam, z resztą info masz wyżej.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Fajna muzyka , fajny sposób bycia i fajne ubrania i styl ...
James Blunt

Może nie jest to jakiś nie wiadomo jaki rockowiec ale styl itd. ma fajny , co wy o nim sądzicie ?

"Muzyka Blunta jest mieszanką soft rocka, folk rocka i popu z elementami soulu, przypominającą początkową muzykę Eltona Johna." ( Źródło www.pl.wikipedia.org )

I mam takie parę pytań :
1. Wiecie co to jest takie jakby metalowe plakietki z imieniem itd. ?
2. Co sądzicie o Jamesie ?
3. Tu pytanie troszkę nie na temat , szczególnie do dziewczyn : Wolicie chłopaków w długich czy krótkich włosach ? I jaki kolor ?
4. Możecie podać według was najlepsze utwory tego Slasha bo ja nigdy nie słuchałem

co z ciebie za rockowiec jak nie wiesz kto to jest Slash? chyba strasznie na siłe chcesz zmieniać styl, koleś wygrywa najlepsze solówki i grał w zespole... zobacz mój avatar, teraz Velvet Revolvers / a co do włosów dziewczyna nie jestem ale pytałem się o to kiedyś laski to mówiły że wolą z krótkimi włosami (koło 5cm) brunetów ja takie mam :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Trochę... A może teraz całymi dniami słucha Slasha i nie ma czasu na forum :D
 

ciastko

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
może się czepiam, ale czy rock&roll nie jest nazwą odpowiednią dla muzyki w stylu elvis/szalone lata 50/johnny cash czy nawet podchodzącego pod rocka-, psychobilly?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Niekoniecznie. To byli protoplaści, później rock n' roll przybrał inny obraz(np. Led Zeppelin).
 

Mati91

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sławno
Eh nie wiem czemu ale jakoś krzywo patrze na ludzi w długich włosach emo czy wy kolczykowanych lub jeszcze z oczami na czarno. (chyba wiecie o co chodzi :p)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no ni ewiemy, moje DŁUGIE WŁOSY dziś też NIE WIEDZĄ. Może dlatego, że ich wczoraj wieczorem nie zdążyłem umyć, a jak się rano budze z takimi włosami zawsze jestem wściekły i lepiej mnie nie prowokować przed pójściem do łazienki debilnymi postami bo moge coś jeszcze bardziej skrzywić! a w sobote godzina 10 to dla mnie jeszcze rano...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Znam ten ból Vardamirze. Samemu mi się wczoraj wieczorem nie chciało myć tych kudłów i dzisiaj czuję się jakiś taki wczorajszy ;)

A co do kolegi to krzywo patrzysz na kolesi w emo-włosach, wykolczykowanych i z makijażem, czy na kolesi w zwykłych długich włosach też?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no wynika że w zwykłych długich też, bo emo nie mają długich, to raz, a dwa, długie włosy wymienił oddzielnie, a to i tak nie o emo tu gadka...

tak, zwłaszcza że wczoraj z kumplem się widzieliśmy na piwku, a po nawet małym piciu potrzebuje porządnego mycia, może to moja mała paranoja po tym jak kiedyś się spiłem, miałem wielkiego kaca, i takie nieświerze uczucie, a teraz za mną to idzie ><
 
Do góry