Robienie stron www

Bond2

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
TaK jak w temacie zajmuję się robieniem stron www za małe pieniądze przykład strony którą zrobiłem to http://www.kasa23.prv.pl/ wiem że jakieś arcydzieło to ie jest ale w tym zadaniu chodziło o prostote i przejżystość. Posiadam swoje tła oraz szablony które można sobie wybrać oczywiście można też podać link do jakiegoś obrazka w sieci i z tego obrazka moge zrobić tło lub to co sobie zarzyczycie. ceny sa naprawde niskie więc warto. odrazy piszę że niebędą to strony jakieś bardzo rozbudowane ale podobne do tej co podałem link oczywiście jest też możliwośc zamówienia dużo lepszej strony ale oczywiście koszta bedą większe.

TAK WIĘC ZACHĘCAM DO KUPNA

INFORMACJE PO GG 6177514

ZAPRASZAM
 

Bond2

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
za tą stronkę co jest przedstawiona wyzej wziąłem 50 zł oczywiście ona jest jeszcze nie dokończona bedą robione pewne modyfikacje w szablonie oraz treści
 

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
wziąłem 50 zł
:wow: :wow: :wow: :wow:


Nie wierzę!

Ta stronka oparta jest na 1 grafice, nie pociętej na części (logo, banner, panele nawigacyjne itd) A więc to nie sie za sobą spore ograniczenia oraz problemy związane z użytkowaniem np: ta prawa niebieskawa kolumna gdzie są linki ona jest za duża. Powinna się rozciągać wraz z dodawanym tekstem. Jeśli np: linków jest bardzo dużo to kolumna powinna się automatycznie rozciągnąć. A tak nie stety nie jest w tym przypadku.

Ja taką stronę zrobił bym z przyjemnością za jakieś 7-8zł
 

Bond2

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
czytać nie umicie pisałem że strona jest do przeróbki i będzie modyfikowana a co do tych linków to jest specjalnie tak zrobione żeby się nie przeciągały ponieważ ich tam niebędzie dużo
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Jak ktoś jest zainteresowany to ja chętnie zrobię stronę www, co do ceny zawsze można się dogadać ;)
 

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
No i ja też się tym zajmuje. Ceny najniższe w mieście :D A gratis nabicie toplist!
 

Gerrard8

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Za taka stronę 50 złotych taaaa... Ja bym za nią dał najwięcej 5 a nie 50! Laya chyba sam na Paincie robiłeś! Ja już bym umiał zrobić lepszego bloga od tej "strony".
 

Bond2

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
chyba mnie przekonaliście że ta kowota za ta strone jest zbyt wysoka więc jeżeli ktoś chce kupić to zrobie podobną za 10 zł lub bardziej rozbudowaną za wieksza cena

Zainteresowanych zapraszam na gg 6177514
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Jak ktoś poda rozsądną kwotę to mogę sprzedać swoją stronę o zarabianiu, gg: 2839822
 
Do góry