Robale;)

Magda858

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Więc kiedys od mamy dostalam takiego kwiatka ( nie znam nazwy, kwitnie na czerwono) Pewnego razu zaczoł tak dziwnie wyglądac nie usechł! W końcu zostala mi taka mala łodyga. Ale jak ją pewnego razu przypadkiem poruszylam zostala mi w palcach a na korzeniu miala dwa robale. Powiedzialam o tym mamie, i powiedziala ze moze bym lepiej zrobila gdybym doniczke wystawila na mróz, żeby wymrozic robale. Nie wiem czy dobrze zrobilam? Ale chyba, by nie zakwitł?
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ja bym na twoim miejscu wywalila ziemie nie wiadomo co to zarobaki i zeby nie przeniosly sie na inne kwiaty
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
może jakieś mszyce, albo coś takiego ;P może jakiś środek z kwiaciarni by Ci się przydał bo z tym mrozem to nie wiem czy to najlepszy pomysł dla domowej roślinki ... a robaki pewnie i tak przeżyją
przesadź kwiatek do nowej ziemi i spryskaj go czymś tylko powiedz jak te robale wyglądają :)
 

Magda858

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Miały tak z 1cm dlugości moze troche większe;) Byly czarne :D I mialy taka skure tak jakby "naszywana" jedna warstwa na drugą;) No i jak ta lodyga mi w ręce zostala to korzeni nie miala, więc za bardzo, by sie roślinki w nową donicze wsadzic nie dalo.
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
to już właściwie po roślince :/ tylko jak tam się znalazły taaaakie robale :eek: a ziemia do doniczki skąd była??
 
Do góry