RMI Trance Xplosion 2008

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Drodzy klubowicze chcielibyśmy was z przyjemnością poinformować, że Agencja MSM EVENTS wraz z radiem RMI FM Poznań rozpoczęła pracę nad przygotowaniem jednego z najbardziej kultowych,trance'owych eventów odbywających się Polsce jakim jest RMI TRANCE XPLOSION.
Przyszłoroczny RTX odbędzie się jak zawsze w poznańskiej Hali Arena tym razem 2 lutego 2008.
Warto wspomnieć, że jest to już V jubileuszowa edycja tego eventu więc możemy być pewni, że MSM EVENTS zaskoczy nas wieloma niespodziankami godnymi V edycji.


Line-up!

rtx_plakat.jpg


ftb.pl


Byłem na poprzedniej edycji i było niesamowicie. Wiem, że i tym razem będzie tak samo, ale z jednym małym wyjątkiem. Mnie tam zabraknie. Niestety nie mogę tam się tego dnia pojawić ,a żałuję niezmiernie bo line-up jest piękny.
smile.gif
Oj to będzie niezapomniana impreza.


Jak donosi agencja MSM EVENTS niezwykle popularny duet STONEFACE & TERMINAL kończy produkcję oficjalnego hymnu RMI TRANCE XPLOSION. Oficjalny tytuł utworu to Endorphine (RTX 2008 anthem), a premiera planowana jest na początku stycznia 2008 na antenie Radia RMI FM. Każdego posiadacza biletu na RTX ucieszy napewno wiadomość, że otrzyma on specjalnie wydany singiel z hymnem przy wejściu na imprezę! Dla pierwszych 1000 osób będą to egzemplarze z własnoręcznym autografem STONEFACE & TERMINAL.

Oj chciałbym taki singielek.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że nie będę w tym roku na imprezie.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
line up za:cenzura:isty ! Ale ja czekam na enTrance
Wybierasz się? Ty na Halę to chyba masz 20 min drogi co?
smilefd8.gif


EnTrance także świetnie się zapowiada - line-up masakrycznie wygląda, szczególnie Sonicvibe aka Vardran najbardziej zwrócił moją uwagę.
 
Do góry