Rihanna

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
też za bardzo za nią nie przepadam. niektóre piosenki ma fajne a niektore mnie dobijają np. umbrella (co to ma być jakies ela ela ela e e e <_< )
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
uwielbiam jej piosenki!!! nie wiem dlaczego się wszyscy czepiają umbrella... ta piosenka jest boska,tak samo jak "please don't stop the music" i "shut up and drive"!!!
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
A ja lubię tylko Don't Stop The Music. Reszta to .. no niefajna. Najbardziej nienawidzę Umbrelli.. :/ Ale i tak Riha to czysta komercha.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Don't Stop The Music to jest za:cenzura:iaszcze........Umbrella, tą piosenka niezbyt mi się podobała, ale może być
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ostatnio bardzo ją polubiłam. Moja ulubiona piosenkarka. "Shut up and Drive" jest trochę dziwne, ale da się słuchać w przeciwieństwie do "Umbrella". I tak z dwojga złego trzecie najlepsze :D Don't stop the music wymiata! I wcale nie uważam, że to komercha. To pod komerchę już bardziej podchodzi Sean Kingston i jego twórczość.
 

Heledore

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pless
Jej nowe piosenki są extra :) Uwielbiam Disturbię, Dont Stop The Music, Shut up and drive i inne ;)
 

Mika44

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
potrzeuje muzyki do prezentacji "pływanie" ( na informatyke), w zasadzie to jest juz prawie skonczona alleee,.. nie mam jeszcze podkładu muzycznego( a jest on wymagany). Jak myślicie jaki utwor byłby najodpowiedniejszy?? prosze o jakies propozycje :))
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Ja kompletnie nie rozkminiam jej muzyki... jak dla mnie jest nuuuuudna i taka sama jak wszystkie inne popowe (chodzi mi o ten dzisiejszy pop) wokalistki;/
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Do plywania- uzuj umbrelli ;). A widzieliscie, ze powstaje jej nowy teledysk? Wkleje linka, ok? http://www.fashionnow.pl/ciekawostki/113,3,1332,zwiastun-nowego-teledysku-rihanny.html
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Lubię piosenki ''Take a bow'' i ''Russian roulette'' . Reszta taka sobie :p
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
moze kilka piosenek ma udanych ale do pięt nie dorasta beyonce :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nagrywa coraz to lepsze piosenki. Pamiętam jak wyskoczyła jako niepozorna gwiazdeczka o egzotycznej urodzie z "Pon de replay". Teraz osiągnęła status na miarę mega gwiazdy.

Oto w jaki sposób się zmieniła:

6a00b8ea067a51dece00b8e.jpg


rihannau.jpg


rihannasesjadofhm.jpg


586p.jpg


Zawsze pięknie ubrana, piękna, utalentowana i silna psychicznie {udało jej się zakończyć związek z Chrisem Brownem, który się nad nią znęcał}. Czego można chcieć więcej?
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
jej aktualny album jest naprawdę rewelacyjny, nagrany w zupełnie innym klimacie, niż poprzednie
najlepszym przykładem jest "Hard"
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
Nagrywa coraz to lepsze piosenki. Pamiętam jak wyskoczyła jako niepozorna gwiazdeczka o egzotycznej urodzie z "Pon de replay". Teraz osiągnęła status na miarę mega gwiazdy.

Nie gustuję w jej muzyce i zdecydowanie wolałam ją jaką niepozorną gwiazdeczkę o egzotycznej urodzie jesli miałabym wybierać. Nie wiem czy taka z niej mega gwiazda. Już wolę Gagę. Dla mnie mega gwiazda oznacza chyba coś innego.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
piosenki Hard i Rude boy są naprawde fajne :D
 
Do góry