Rihanna w polskiej "Fabryce Gwiazd"!

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Znamy już pierwsze zagraniczne gwiazdy polskiej edycji 'Star Academy"

Plotek jako pierwszy ujawnia gwiazdy, które z pewnością zobaczymy w Fabryce Gwiazd. Jak wiadomo, producenci mają zapisane w kontrakcie wymóg formalny, żeby do programu zapraszać gwiazdy światowego formatu. Tak było w innych krajach, gdzie pokazywano "Star Academy". Tak musi być i będzie w Polsacie.

Wiadomo już, że Polsat do "Fabryki Gwiazd" zaprosił Rihannę i Alicię Keys oraz Enrique Iglesiasa. Tych troje artystów wystąpi prawdopodobnie w październiku, a z pozostałymi stacja prowadzi rozmowy.

Być może uda się do show zaprosić również Matta Pokorę oraz niemieckiego artystę Xaviera Naidoo. Na razie jednak stacja nie chce ujawnić, na jakim etapie są rozmowy, ale szykuje się widowisko w gwiazdorskiej obsadzie.

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,570133...e_Gwiazd__.html

bedzie to ktoś oglądał w ogóle?:D:D:D
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
ej ludzie kto to w ogóle ogląda? nie szkoda wam czasu na takie bzdety? nie wiem co jest podniecającego w takich produkcjach, nie lepiej obejrzeć jakiś ciekawy film na DVD albo iść na basen?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A ja tv nie oglądam i też się cieszę.
Szkoda mi życia na takie programy jak "Fabryka gwiazd" czy "You Can Dance"
 

Milla

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąc "fabryki gwiazd" nie oglądam, ale jeżeli miałaby się tam pojawić Rihanna to nieźle ...
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Ale mi światowy format. A może by tak Slayera zaprosili? E, co ja Metalu od telewizji wymagam?! Niech puszczą cokolwiek poza popem.
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Alicia Keys i Xaviera Naidoo jak najbardziej, pozostałe "gwiazdy" do śmieci... szczególnie Rihanna :dugnij:
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
Rihanna ?? a po co ona ja jej nie lubie kiedy s była fajną skromna dziewczyną z barbadosu ale jak woda sodowa uderzyła jejdo głowu to stała się niby taką wielką gwiazdeczką ;/

a co fabryki to ja nawet 1 cześci nie widzałem bo poc o :)
 

łasiczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
zwykle nie oglądam takich rzeczy :p ale pojawienie sie Rihanny w takim programie by mnie zaskoczylo :O
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
To są jakieś osoby, które polsat oglądają? Niemożliwe... :mruga:
 

Domsi1495

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tylko nie ona!!!Nie potrafi śpiewać i jest brzydka...nie wiem czym się tu zachwycać!
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
No, to jest coś. Rihanna w polskiej telewizji, fajnie byłoby ją zobaczyć. Już jestem cała happy :D
 
Do góry