Rhapsody of Fire

Soul

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Piaseczno
Rhapsody:)

:) Co myslicie o tym zespole?:) dla mnie supr zespół:) czekam na Wasze komentarze:)
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmm jesli mocny metal to pewnie nie spodoba mi siem ale jak cos słabszego to moze, moze
a moze ktos ma jakis fajny kawałek bym sobie posłuchała :]
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
ja tam nie lubie. Wole "tłuczenie po garach"w stulu Marduk jak to przystało na szatanowca
http://www.epic-metal.com/host/poland/ <---- strona o zespole
dorzucem 1 utwór w formacie mp3 żeźnia żeźnia całyczas jazgotają o szatanie słuchanie w czasie dłuższym niż 5 sekund powduje utrate 99999999 szarych komórek :D:D:D:D:D
 

Jaracz

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Mysłowice
Raphsody Raphsody ... i znów muszę dać niedobra opinię na temat tego sespołu ....
Gali swietnie i byli jednym z moich 4 ulubionych zespołów aż w końcu ukazała się płyta " The Magic of the Wizard Dream" i jak to ostatnimi czasu kupiłem sobię płyte i normalnie mnie szlag jasny trafił.... pomyślałem sobie no ok SOAD zawsze mi nie przypadał zbytno i mezmerize mogło takie być ale TO JUZ JEST PRZEGIĘCIE żeby zespół który nagrał takie utwory jak Power of the Dragon Falme, Last Wizard Dance, Emerald Sword, When Deamons Awake i wiele wiele naprawde świetnych wałków nagrało coś tkaigo ... klapa

Na cały zespół slę wielkiego pozytywa i naw szsytkie jego płyty poza ostatnią ... tą " Mocą snu czarnoksiężnika" se u mnie przechlapali
ocena:
wszystkie ich płyty 9/10
ostatnia -100/10
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
Świetny zespół. Nikture piosenki mają głupie ale każdy popełnia błedy.. Uwielbiam taką muzyke:D
 

Ulv

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wokalista pieje jak kastrat, denerwujące bzyczenie gitar. No i ten wszechogarniający patos, grafomańskie teksty. Widział ktoś ich teledyski? :lol:
 

xaper

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
dla mnie spoko szybkie melodyjne kombinacje gitarowe wokal trochę nietaki jak ma być ale jesli chdzi o granie to nie mam nic do zarzuceniaa texty nie wiem czy to prawdz ale każda płyta twoży jakąś opowieść
nie jestem pewien
 

blada19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Rhapsody :eek:k: Qrcze to moje klimaty power i heavy :) Hammer Fall, Haloween, Annihilator, stary Skid Row :), Iron, Ozzy, Black S. , Qrcze i po koleji takie tam kapelki. Ale tak jak pisalam w innym poscie od dluzszego czasu pieknie wchodzi mi Dream Theatre muzycy maja nieprzecietne mozliwosci Piekna muza POLECAM!!!
 

qbson

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
150
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z nienacka ;)

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
Kolejne z fajnych kapel Power metalowych, co tu też dużo gadać poprostu super :D
 
Do góry