Rewelacyjna wanna dla wymagajacych kobiet ;-)

S

sebcu

Guest
Shoe Bathtub od SICIS to wanna, która z pewnością przypadnie do serca miłośniczkom butów na wysokim obcasie. Została wykonana we włoskich warsztatach z maleńkich szklanych płytek ułożonych w mozaikowy wzór. Tak ekstrawagancka wanna z pewnością odmieni wygląd każdej łazienki i stanie się jej centralnym punktem. Ponieważ jest dostępna w różnych wzorach i kolorach każda kobieta znajdzie coś w swoim stylu. A kosztuje jedyne 17 000 $ :)
wiecej tutaj...
Rewelacyjna wanna dla wymagajacych kobiet ;-)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Hmmm, jakos nie widzę tej wanny w mojej łazieńce w blokowisku ;) , ale pomysł ciekawy. :)
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Hehe, jakbym była milionerką to może bym sobie taka sprawiła :D Na pewno jest oryginalna i taka "babska" ;)
 
Z

zypek84

Guest
Prawdziwa wanna dla wymagającej kobiety jest taka:
http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/Wanna-z-hydromasa%C5%BCem-CORAZON-180X180-nr.kat.-PB3000031.html
Tamte przez was pokazane to pikuś ;-)
 

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Moim marzeniem jest wanna z hydromasażem Altus firmy Sanplast. Choruję na nią od kilku miesięcy. Jest to wanna dla prawdziwej kobiety :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś ma duży dom, no i dużo pieniędzy to faktycznie może sobie coś takiego sprawić. Ale jak ją zobaczyłam, to też sobie pomyślałam, że wyobraźnia ludzka nie ma granic. No ale i tak jestem przekonana, że taki gadżet też znajdzie niejednego kupca.
 
Do góry