Restauracja Tokaj

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Muszę znaleźć jakąś niebanalną knajpkę gdzie mógłbym miło spędzić czas z Moją Piękną. Zbliża się 17 rocznica naszego związku. Szukając trafiłem na Tokaj. Opinie z internetu budujące. Menu ciekawe. Był tam ktoś z Was ?

Znikąd pomocy. Ale poszedłem i nie żałuję. Ciekawy wystrój, mila obsługa, względne ceny potraw. Jedzenie naprawdę smaczne i porcje są naprawdę spore i można się najeść. Jedynie ceny win są nieziemskie. I to jedyny minus.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Znikąd pomocy. Ale poszedłem i nie żałuję. Ciekawy wystrój, mila obsługa, względne ceny potraw. Jedzenie naprawdę smaczne i porcje są naprawdę spore i można się najeść. Jedynie ceny win są nieziemskie. I to jedyny minus.
Ja byłem z żoną w Tokaju w ostatni czwartek.To niesamowite ,ale przeczytałem Twój post dopiero dziś,a podobnie jak Ty szukałem eleganckiego lokalu na miły wieczór ze ślubną.Na forum porannego była pochlebna opinia i zarezerwowałem stolik.Małżonka była mile zaskoczona.Tak jak piszesz wszystko ok.
My zjedliśmy doskanałą kolację za 120 pln z czego ponad połowa to cena za butelkę Tokaja Harsleveli.
Polecam kolację z piękną kobietą w Tokaju i dokończenie wina w domowym zaciszu.
 
Do góry