Repetytoria, testy itd.

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Macie jakieś wydania, które polecacie? Chodzi mi o repetytoria lub testy materialne głównie z hist, wosu, ang, polskiego, ale inne też. Jakie wydawnictwa są wg Was najlepsze?
 

Adam71989

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co do repetytoriow to posiadam repetytorium z wosu i historii z wydawnictwa zielona sowa. Kosztowaly tylko 15 zl za sztuke i naprawde z czystym sumieniem moge wszystkim polecic ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
repetyroria: z historii to z Operonu, do wosu też. (ok.50 zł +30zł)
z grega tezj jest ok. to zwykłe vademecum.
a z angola "matura" z Express Publishing częsc ustna i pisemna .
ale ogólenie lepiej zainwestowac w testy.
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Dobrze Lena mówi.
Historia z Operonu jest trochę dzika.
Dobre jest repetytorium Micunia, ale bardziej chyba pod starą maturę.
Poza tym, trzeba się chyba zaopatrzyć w jakieś teksty źródłowe.
Angielski- Oxford Repetytorium, nowsze wydanie plus ćwiczenia. Fajny WordBank mają tam.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja posiadam bardzo dobre repetytorium z j. polskiego. caly material w jednek ksiazce, podstawowe pojecia do kazdej epoki plus streszczenia kazdej wymaganej do epoki lektury.

http://www.allegro.pl/item264077102_polski...egarnia_as.html
taka jak ta, polecam bardzo dobra ksiazka sam jej uzywalem aby sie przygotowac, do tego jest jkeszcze ksiazka z testami maturalnymi z tej serii.
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
ja do historii kupiłam z grega do tego nauczycielka zasypała mnie książkami do przeczytania.. do angielskiego moja mama kupiła mi rózne fajne gazety jak sie przygotować do nowej matury testami itp a polskiego to po siostrze mam repetytorium z PWN oraz cogita polecam :)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
ja się uczę z repetytorium wyd. "Greg" bardzo tanie w porównaniu do Operonu a fajnie przygotowane poszukaj na allegro są w dobrych cenach.
 
Do góry