Relacje między subkulturami

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Wg mnie międzymetalami a ghotami jest taki sam stosunek jak między nimi i punkami i rockmenami.. Zależy kiedy ;)A jeśli chodzi o mnie to z ghotami jestem nawet w dobrych stosunkach ;)Musze się nawet przyznać, że jedna piosenka ghotycka mi się spodobała :lol: :pWg mnie międzymetalami a ghotami jest taki sam stosunek jak między nimi i punkami i rockmenami.. Zależy kiedy ;)A jeśli chodzi o mnie to z ghotami jestem nawet w dobrych stosunkach ;)Musze się nawet przyznać, że jedna piosenka ghotycka mi się spodobała :lol: :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Na początku te subkultury żywiły do siebie ogromną nienawiść. Teraz wszystko się zmienia i nawet skini, którzy kiedyś z punkami byli jak bracia, teraz się zwalczają.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hmm... Te wszystkie wojny glownie wynikaja z nudow, nie ma co robic, to trzeba dac w ryja! Ale komu, swojemu nie dam, wiec dam gosciowi, ktory wyglada i jest inny jak ja.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Dla mnie te waśnie pomiędzy subkulturami to zwykła dziecinada.

odwet się boi dostać po ryju za swoje ideologie i tyle...

Co w tym dziwnego,ten się nie boi kto nigdy nie dostał.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Żebyś się :cenzura:a nie zdziwił. :D
Czy żeby być sobą muszę należeć do jakiejś subkultury?
No i dobrze, po huzarsku. Ja ktoś ma wuobraźnię to woli się nie tluc, chyba, że musi.
Ale czegos nie rozumiem. Najpierw coraz to ktoś z antyskins pisze o brutalności skinheadów, a jak Odwet się od skinów odżegnuje, to strachliwy ? A może chłop dojrzał i nie bawią go " mundurki " ?
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
subkultury-subkulturami, jedni się lubią drudzy nie, taki stereotyp, tak już zostało. a oprócz tego idioci znajdą się wszędzie, czy to wśród punków, metalów, hip-hopowców czy skinheadów.

Odwet wg. nich najwyraźniej. ;) (ale zobaczysz za parę lat za pewne z tego wyrosną)
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Znam sporo skinów, szanuję ich. Co nas łączy? Harringtonki, niechęć do komunistów, anarchistów i wszelkiego tałatajstwa tego rodzaju.


Outremer ma rację. Nie utożsamiam się z żadną z subkultur, bo mundurki już mnie nie bawią.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
I dlatego najlepiej nie utożsamiać się z żadną z subkultur.

Odwet te słowa zrozumiałem jak byś się bał bić za swoją ideologię i poglądy... Jeśli było innaczej to sorrka...
Fakt masz rację że aby być sobą nie trzeba należeć do subkultur a czasem można z nich wyrosnąć (ale to w innym temacie).

Jeśli chodzi o walki subkultur to nie popieram tego i uważam że może się bez tego obejść, a toczyć można walkę z wrogą subkulturą na argumenty, ale cóż w 90% te argumenty nie zostają zrozumiane, bo nawet nie chcą ich słuchać...
Oczywiście też nie mówię aby nadstawiać twarz jak jakiś gnojek z wrogiej subkultury chce nas pobić (bo tak mu nagadano, a samemu nie zna nawet swojej subkultury (tj. ideologii itp) )...
 

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Subkultury rywalizuja ze saba i czasami sie stykaja a takie stykniecia koncza sie bojka tak bylo jest i bedzie
ta rywalizajca jest naturalna dajmy np. Polska - Niemcy, USA - Rosja
rywalizuja ze saba nawzajem i tak juz pozostanie
tak jest tez z subkulturami
 

jaacek

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
113
ehh, wszyscy jesteśmy po prostu fanatykami „swojej” teorii.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
U nas raczej skini, punki i metale trzymają się razem.Ale jak spotkają takiego "JoTpEkA"z full hip hop na komórze to w:cenzura: ma gwarantowany:)
 

wertep

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
1
U nas raczej skini, punki i metale trzymają się razem.Ale jak spotkają takiego "JoTpEkA"z full hip hop na komórze to w:cenzura: ma gwarantowany:)
to gdzie ty mieszkasz? bo u nas to taka wiocha jest, że te JP-eki się przyczepiają o cokolwiek i "rządzą". a metali u nas to mało. za to jp-ków nadmiar, trzeba by jakoś przetrzebić to towarzystwo.
Wojna subkultur wywodzi się z głupoty - tak jak każda wojna.
 

petroniusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
o-c
w mojej mieścinie jest to jakoś zróżnicowane i tylko Jotpeki się między sobą biją ;p ja tam sie wojnami subkultur nie przejmuje bo w każdej mam dobrych znajomych, zresztą jeśli o mnie chodzi bardziej podpadam pod rasta(podpadam bo się nim nie czuje:p), więc nikomu nie przeszkadzam, no...ale naprawdę tak się nawalać o nic to trzeba mieć naprawdę coś nie tak z banią...

Te_
 

makeupwhore

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
prawda taka,ze obojetnie czy to konflikt pomiedzy subkulturami czy tez nie ,ludzie poprostu maja za duzo dumy w sobie zeby zamknac ryja i wysluchac racji drugiej strony. jezeli jedna ze stron konfliktu znacznie przewyzsza intelektem drugą,to tamta nie mogąc zablysnac siłą argumentu odwoluje sie do swojej sily fizycznej. mowiac kolokwialnie 'spuszcza w:cenzura:';d i to sie nie skonczy,jezeli ludzie sie zwyczajnie nie ogarna.
 
Do góry