Rekrutacja Do Mojej Sesji...

Status
Zamknięty.

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Cóż na razie nie ma dużo ochotników do sesji, jedynie kilka osób wyraziło swóje zainteresowanie sesjami na forum, więc to z pośród nich wybiorę grupę 3 graczy...
BlizZ, -=LEchU=-, DeX, Traumatic, kizia_mizia, Heaen
Do trzech losowo wybranych osób z w/w roześlę PMki, jeżeli do jutra wieczorem [20.00] osoby które otrzymały PMkę nie zgłoszą się w tym temacie wbieram inne osoby....
Pierwsze pytanie w jakim świecie chcecie grać ??
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Lista zamknięta, rozesłałem PMki do trzech userów...
Traumatic> akurat do Ciebie pisałem gdy Ty pisałeś post, więc załapałeś się... ;) Fantasy no dobrze w sumie ja też jestem za fantasy, więc pozostaje nam czekać, aż zgłosi się pozostała dwójka graczy, do których wysłałem zaproszenie do gry...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Zgłaszam się..., ale przydałyby się jakieś wyjaśnienia...
A ja też jestem za fantasy. Lub świat alternatywny dla rzeczywistości Star Wars.
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Lechu>Wyjaśnienia w sprawie czego ??

Dobra już zgłosiło się dwóch graczy jeszcze tylko jedna osoba. I możemy ustalać jaki świat preferujecie, potem zapodacie swoje karty postaci i będzie można zaczynać, jeżeli się uda to nawet od jutra... Scenariusz wymyślę w szkolę bez obaw :)

3 głosy na fantasy, czyli przegłosowane.... Dobra teraz napisze wam jaką kartę postaci chciałbym widzieć..
Wyglądało by to mniej więcje tak :
imie:
rasa:
klasa postaci:
zdolnosci:
wyglad:
ekwipunek:
charakterystyka postaci:
historia:

Macie czas więc się nie spieszcie, co do kreowania postaci nie przsadzcie, jeśli będzie miała za dobry ekwipunek lub umiejętności ja to skoryguje... aha jeszcze jedno to sesja bez liczb czyli nie ma czegoś takiego jak inteligwcja : +5 sila : +3... Sesja będzie wyglądać jak opowiadanie...
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
to ja tez sie zgłaszam.
ale.. troche dziwnie to zrobiłeś.
Czemu musisz wybierać ??
czy nie wystarczy że zgłoszą sie chętne osoby ?
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
kizia mizia> Wybrałem trzy osoby losowo z pośród tych które się zgłaszały, przykro mi, że nie wybrałem Ciebie, ale jeżeli trzecia osoba nie zgłosi się do jutra dokładniej do 20, to wybiorę Ciebie. A może czujesz się na siłach aby poprowadzić swoją sesje...

Może tryb wybierania wydawać się trochę niesprawiedliwy, ale gdyby nie to to miałbym tu niezły mętlik wszyscy by się zgłaszali. Daltego postanowiłem zrobić sobie selekcję z osób które już wykazały się zainteresowanie sesjami, padło na trzech userów...
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Na PM ja zapodam karty zmienione prze ze mnie (jeżeli będzie coś przesadzone) Później przedstawie je przed rozpoczęciem sesji...
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
DeX> Wczytaj się dokładnie co napisałem w powyzszych postach... Lista graczy do mojej sesji jest zamknięta... Przykro mi, czekamy tylko na odpowiedz trzeciego gracza, jeśli natomiast się nie zgłosi do jutra o 20, to trzecim graczem zostanie kizia mizia, która zgłosiła się pierwsza od Ciebie...

P.s. Lechu, Trumatic czekam na Wasze karty postaci....
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Niestety do rozgrywki potrzebuje tylko trzech graczy... Dział powstał, pewnie jeszcze nie raz będziesz miał okazję zagrać. A może sam poprowadzisz jakąś sesję... Masz już jakieś doświadczenie jako MG ?
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Jestem jestem! Wybaczcie, spędzałam weekend u znajomych :p No więc tez jestem za fantazy, ja zazwyczaj gram elfką :)
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Czekaliśmy na Ciebie, to właśnie Heaen była trzecią osobą wybraną przeze mnie. Czekam do jutra na wasze karty postaci. (przesyłajcie na PM)

Oto gracze do mojej sesji:
Heaen, Lech, Trumatic

Więc lista jest zamknięta na 100%, przykro mi.... :(

Heaen@
Już o tym pisałem wyżej... No to mniej więcej tak ma wyglądać ;) :
imie:
rasa:
klasa postaci:
zdolnosci:
wyglad:
ekwipunek:
charakterystyka postaci:
historia:
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Karty postaci ,ale co ma w nich być? Ekwipunek mamy sobie podarować, czy tez mamy wpisywać? :p Bo domyślam się, że ma być wiek rasa profesja, cośtam z historii i ogólny wygląd, a coś poza tymi standardami :p? (ide pod prysznic xD)
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Oka, moja karta gotowa, KND sprawdź jak najszybciej i odeślij do poprawy
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Przepraszam KND, to przez zmeczenie ~.~ ... obiecuję, że karta postaci będzie na jutro! :p ale nie dzisiaj.. dzisiaj idę spać ~.~"
 

KND

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Zebrałem już wszystkie karty postaci, sesję rozpoczniemy dzisiaj o godzinie 18, może nawet przed. Zjawcie się w dziale 'Prowadzone sesje', to tam zastaniecie początek swojej przygody, ale zanim podejmiemy się sesji chcę abyście się zapoznali z kilkoma zasadami:
*Po pierwsze, chciałbym aby nasza sesja była w formie opowiadania. Dlatego też piszcie w trzeciej osobie liczby pojedyńczej, w czasie przeszłym.
*Jeżeli zadajecie cios to nie piszcie jego skutku, o tym czy cios był trafny, śmiertelny lub chybiony zadecyduje ja.

Wasze posty mają wyglądać mniej więcej w ten sposób:

Robert rozejrzał się i postanowił podejść do stołu na tyle blisko aby inni towarzysze mogli go dostrzec:
-Witam Was drodzy przyjaciele-Po słowach przywitania dosiadł się do reszty..... itd.

jeżeli natomiast atakujecie nie piszcie w ten sposób:
Robert zauważł słaby punkt bestii, przez głowe przeleciało mu dziesiątki myśli na sekundę, kiedy zdecydował się na atak wyciągną miecz z pochwy i jednym cięciem odciął jej łapę...

W takich sytłacjach należy pisac w ten sposób:
Robert zauważł słaby punkt bestii, przez głowe przeleciało mu dziesiątki myśli na sekundę, kiedy zdecydował się na atak wyciągną miecz z pochwy i z zamiarem odcięcia jej łapy wykonał szybki ruch ostrza w jej kierunku. (o tym czy bestia straciła łapę, czy też unikneła ciosu zadecyduje ja)

*Możecie napisac tylko jeden post po MG.

Czy wszystko jasne??

A oto Wasze Karty Postaci, zapoznajcie się znimi zanim rozpoczniecię sesję:
LECHU
Imię: Eddard Stark (zdrobn. Ned)
Rasa: Człowiek
Klasa postaci: Wojownik, Strażnik Nocy
Zdolnosci: szybkość wilka, koordynacja na dwa miecze, herbalizm (znajomość ziół), reiki, wysoka inteligencja, znajomość języka elfów.
Wygląd: 185cm wzrostu, długie do łopatek, zaczesane w tył ciemnoblond włosy, podłużna blizna na lewym policzku, broda "tygodnowy zarost" ciemniejsza niż włosy, niebiesko-zielone oczy, dobrze zbudowany (ale nie steryd).
Ekwipunek: Czarna lekka zbroja Zwiadowcy Nocnej Straży, dwie noszone na plecach demikatany z symbolami runicznymi na klingach, sygnet rodu Starków.
Charakterystyka postaci: Ned Stark jest człowiekiem rzetelnym, podchodzącym do oczekujących go zadań z należytą powagą. Oczytany, potrafi porozumieć się z różnymi warstwami społecznymi. Niestety ma to swoje wady. Często bywa arogancki i wyniosły, co nie przysparza mu sympatii możnych tego świata. Niezwykłą szybkość i opanowanie techniki powolnego leczenia ran (reiki) zapewnia mu krew Dzieci Lasu. Samotnik, w drużynie potrafi być bardzo pomocny, lecz trzyma dystans do innych. Obdarzony zaufaniem nie nadużywa go.
Historia: Ned Stark był bękartem Benjena Starka i prostytutki Eloen, która miesiąc po jego narodzinach zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Żona Benjena, Catelyn, zgodziła się trzymać go pod swoim dachem, nie wyjawiając tajemnicy, do ukończenia przez Neda pełnoletności. Nie miał łatwego życia, stale wyszydzany przez rodzeństwo trzymał się na uboczu. Lubił czytać. W wolnych chwilach trenował walkę dwoma drewnianymi mieczami. Zawsze mu się to podobało. Przyuważony pewnego dnia przez ojca podczas "treningu", nieświadomie rozwiązał dylemat swojej przyszłości. Benjen ujrzał w nim prawdziwego Starka, pierwszego od kilkuset lat u którego ujawniła się krew Dzieci Lasu. Razem z Catelyn zadecydowali o przydzieleniu mu najbardziej niewdzięcznego zajęcia na Krańcach Północy - służby w Nocnej Straży, która obejmowała śluby czystości i trzymania posterunku na Murze aż do śmierci. Tak też się stało. Intensywne treningi uczyniły z niego genialnego zwiadowcę. I w końcu nadszedł dzień w którym otrzymał nową rangę - "emisariusz Nocy". Dowódca dał mu wolną rękę, otworzyły sięnowe perspektywy...
------------------------------------------------------------------------
Heaen
imie: Ginaste de Veren
rasa: elfka leśna
klasa postaci: łucznik
zdolnosci: władanie starszą mową, strzelanie z łuku na wysokim poziomie, niezwykła szybkość i zwinność, doskonale radzenie sobie w wodzie...
wyglad: Ginaste jest wysoką, szczupłą, złotowłosą elfką. Niesforne kosmyki często opadają jej na królewsko błękitne oczy. Skóra, hartowana przez słońce i wiatr w lasach ma lekko brzoskwiniowy kolor. Różane usta praktycznie cały czas zdobi szeroki uśmiech, ukazujący rządek białych, niezwykle zadbanych zębów. Elfka ubrana jest w skórzany gorset, pod którym zazwyczaj nosi lnianą bluzkę z długim rękawem. Do tego zamiennie spodnie lub też spódniczke i wysokie buty na lekkim obcasie.
Ekwipunek: Lekka zbroja skórzana [zestaw- gorset i spodnie/spódniczka -zamiennie], łuk i kołczan strzał, zestaw wędrowca/podróżnika [derka, krzesiwo, świeczki/pochodnia] jedzenie i picie na tydzień
charakterystyka postaci: Ginaste jak każdy elf kocha przyrodę, nie przepada za krasnoludami. Jest jednak przyjaźnie nastawiona do wszystkich istot żywych, stara się nie pokazywać swojej wyższosci ponad innymi rasami, chociaż nie zawsze jej się to udaje. Zazwyczaj wesoła, bywa nierozgarnięta, jednak jeśli dochodzi do walki, skupia swoją uwagę głównie na trafieniu w cel. Jej główną wadą jest bardzo cięty, jak na elfkę, język i obecny w wielu wypowiedziach podtekst lub też sarkazm.
historia: Urodziła się i wychowała w lesie, pod pilnym okiem ojca i driad. Nauczyły ją strzelać. Matki nigdy nie znała, jednak prawdopodobnie była szlachcianką. Kiedy była mała przyzwyczaiła się, że wszystko toczy się wokół jej osoby. Zawsze była w centrum uwagi. Kiedy w końcu dorosła, postanowiła wyruszyć w poszukiwaniu matki, chcąc dowiedzieć się, dlaczego ją opuściła.
------------------------------------------------------------------------
Traumatic
Imie: Belial
Rasa: Pół Elf
Klasa: Mag
Zdolności: Podwyzszona inteligencja, wiedza i charyzma, zaklecia zywiolow wody i ognia, szybkie odzyskiwanie many.
Wygląd: Twarz pociagla, oczy ciemno czerwone, dlugie siwe wlosy, jasna karnacja, sredniego wzrostu, duza blizna w obrebie ucha, twarz pomarszczona, pierscienie na rekach, czarny obdarty plaszcz na sobie
Ekwipunek: dlugi kij, miecz, mikstura many i leczenia, 50 sztuk zlota
Charakterystyka Postaci: Skryty w sobie Mag, indywidualista, inteligentny, doskonaly przy wspraciu jak i ataku na pierwszej lini. Zadny przygod, pelen zyciowych doswiadczen. Prawdziwy przyjaciel.
Historia: Juz jako dziecko wykazywal zdolnosci we wladaniu biala magia. Blogoslawiony przez arcy maga Sula probuje odnalezc swoja droge w zyciu. Wyrusza w podroz po swiecie, uczestniczy w wielu walkach i zdobywa nowe doswiadczenia. Przystosowany by radzic sobie w kazdych warunkach. Wyrusza do swiatyni Triste gdzie pod ramienem prorokow poznaje tajniki bialej i czarnej magi.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Nie zawsze będę punktualny, ale to chyba nie ma większego znaczenia, bo zawsze ktoś coś napisze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry