Rekord wejść na forumowisko.pl

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a ja pamiętam dobrze, kiedy nie mogłem się zalogować, co ja mowie, forum w ogóle nie chciało zaskoczyć :) to było jeszcze w ciągu ostatniego roku
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Hehe..... dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło. Aż dziw bierze, że chłopak dał się na to wszystko nabierać.
Wsteczny wytrysk ? Kefir z ogórkami ? Smarowanie kremem uszu i pod kutasem ? Jedzenie surowego ziemniaka ? Musieli mieć ludzie niezłą polewkę, chociaż pewnie ten chłopak 18-sto.... to znaczy 15-sto letni musiał się nieźle najeść strachu, jeśli faktycznie się na to nabierał i leciał do piwnicy po surowego ziemniaka...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Chopak ma chyba skłonność do hipohondrii, że tak dał się wrobić.
Rzeczywiście na forum ciągle ponad 1000 gości, a ono działa bez zarzutu. To dobry test dla serwera. Ja też pamiętam, że zeszłej jesieni, zdażało sie że nie mozna było czasem w ogóle wejść na forum. Złe to były czasy.
Chyba też dużo nowych userów sie teraz rejestruje. Dzisiaj kilkadzesiąt. Nie sprawdzałem ilu przeciętnie powinno być, ale troche nas chyba przybędzie.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
a ja pamiętam dobrze, kiedy nie mogłem się zalogować, co ja mowie, forum w ogóle nie chciało zaskoczyć :) to było jeszcze w ciągu ostatniego roku

no przypominam sobie to. Ale przez co to było spowodowane? chyba przez prace na serwerze. No a może przez atak flood'owy (ale jak strona nie jest zabezpieczona odpowiednio to nie ma na te ataki serwerów mocnych... )
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Gdzie sie podzial ten temat ?

ja dalem raport- było to i dla mnie śmieszne, aż do czasu kiedy 13 latki i inne trolle nie zaczęły robić głupich tematów o swoich "problemach z wackiem".
Jak chcesz na pamiątkę ten temat to mogę ci wysłać na pw albo kup sobie VIPa i wtedy bedziesz mial dostep do kosza gdzie teraz jest temat.
 

sławcio

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mógłby mi ktoś przesłać temat na PW.?

Byłbym bardzo wdzięczy, chcę sobie poczytać.. Nie zabierajcie ludziom porządnym możliwości poprawienia humorku :D
 

groszyl_s

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemanko :papa: trafiłem na forumowisko bo kumpel mi przesłał link z tym tematem, specjalnie sia zalogowałem ale niestety nie miałem szansy go przejrzeć :( byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi przesłał temat na pw. a pozatym kozacka strona i napewno będe częściej zaglądał. Z góry dzięki za temat :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no przypominam sobie to. Ale przez co to było spowodowane? chyba przez prace na serwerze. No a może przez atak flood'owy (ale jak strona nie jest zabezpieczona odpowiednio to nie ma na te ataki serwerów mocnych... )
wcześniej na słąbym serwerze byliśmy, i nie wytrzymywał dużej ilości userów

A widzieliście ile jest "pustych" kont na które nikt od roku nie zaglądał? :mruga:
i takich będzie więcej dzięki temu tematowi. zajmują tylko loginy
 
Status
Zamknięty.
Do góry