Reklamy na forum

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Właśnie dziś po raz pierwszy zobaczyłam na forum wredną reklamę.

Była wredna bo ją SŁYSZAŁAM.

Rozumiem, że forum musi się z czegoś utrzymać. 

Rozumiem, że reklamy muszą być, że jest ich coraz więcej, że są coraz większe. Rozumiem wszystko...

Ale reklamy dźwiękowe to przesada. Jak ktoś często bywa na forum to takie reklamy mogą nieźle zniechęcić. Nie wiem, może to tylko ja jestem jakaś inna i tylko ja jestem wrażliwa na takie właśnie reklamy ... Może niepotrzebnie robię aferę, ale jestem na forum już od jakiegoś czasu więc pomyślałam że nie zaszkodzi chociaż raz wyrazić zdania na temat tego jak zmienia się forumowisko. A ostatnio zmienia się bardzo.

Błagam, wszystko tylko nie wrzeszczące reklamy.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Błagam, wszystko tylko nie wrzeszczące reklamy.
Dokładnie. Jeszcze po południ ich nie było, to jest denerwujące, otwieram sobie nową zakładkę a tam wrzeszcząca reklama która zagłusza mi muzykę. Angel jeśli możesz to daj jakąś inną reklamę a nie takie coś :zdegustowany: :cenzura:
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Przyznaję rację ja dostałamby zawału, a akurat głośniki na cały głos. A co jest najgorsze, gdy wybierze się przycisk pauzy lub wyłączonego głośnika, to za jakieś 10 sekund znowu wrzeszczy albo otwiera się reklama.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Dokładnie...
Też mnie to nieźle zaskoczyło i zupełnie nie wiem po co to...
Rozumiem reklamy, ale nie gadające...
Zakłócają wszystko inne co wokół się dzieje.
Może dałoby sie zmienić tą reklamę?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dokładnie. Jeszcze po południ ich nie było, to jest denerwujące, otwieram sobie nową zakładkę a tam wrzeszcząca reklama która zagłusza mi muzykę. Angel jeśli możesz to daj jakąś inną reklamę a nie takie coś :zdegustowany: :cenzura:

To w takim razie ja jestem fuksiarz :D
Bo jeszcze nie widzialem reklamy pop up ani tej głosowej :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No cóż, święta coraz więcej nas kosztują, jakoś musiał skołować angel kasę na prezenty :D
A na serio to myślę, że testuje różne reklamy i sprawdza na co możemy pozwolić :p
 
A

arkovianin

Guest
Mnie ta reklama dobija i to strasznie... a jest jeszcze jedna reklama taka biała ona też jest natrętna czasami nie da się jej zamknąć... koniecznie zrób coś z tymi reklamami :ziewa:
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
zgodzę się mogą być reklamy też rozumie ale beż dźwięków :)
 

Siffyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WrocLove:)
Zgadzam się :)

Ale i tak nic nie zrobimy z tym oprócz protestów :p Chyba, że da się to jakoś obejść :p
 

cswilkcs

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Raczej tej reklamy nie wywalicie bo zapewne one są generowane treścią chyba, że napiszecie np. do Google :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie, losowo co jakiś czas jest, wkurza mnie że otwieram raz, wrzeszczy, wyłączę głos, otwieram nowe okno i znowu, dobija!
 
D

Dark AlexX

Guest
Z tymi reklamami to już przegięcie jest ostatnio, szczególnie te z głosem. No kurva bezprzesady,ludziom się odechce tu zaglądać.
 
A

arkovianin

Guest
Z tymi reklamami to już przegięcie jest ostatnio, szczególnie te z głosem. No kurva bezprzesady,ludziom się odechce tu zaglądać.

Masz racje z czasem tak będzie ale ja i tak będę na Forumowisku pisał.... kłania się edycja postu bo pewna treść może się nie spodobać moderatorom!
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
witam,
reklama głosowa o której piszecie generowana jest przez sieć reklamową, do której należy forumowisko.
Możnemy zastrzec ten typ reklamy, nie ma problemu jeśli tag Was denerwują, sprawa zostanie załatwiona po świętach.
Reklama wyświetla się tylko podczas kilku pierwszych odslon forum wiec nie jest ona aż tak denerwująca...
 
Do góry