Reklama!

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Nie wiedziałam trochę, gdzie ten temat wcisnąć. Tak czy owak:

Ostatnio , szukając info o taryfach natknęłam się na takie cóś: Heyah na Fotce
- jest to videoblog w sprawie śmierci maskotki i arcyciekawa forma reklamy poza tym. Zazwyczaj na necie spotykam się z reklamami w formie jeżdżących po całym ekranie flashowych banerków różnych firm, które sprawiają, że chcę kogoś zamordować (tym bardziej, że mają drgające albo uciekające albo w ogóle niewidoczne X), a tutaj ... coś nowego, co bawi, a nie irytuje (głosuję na sąsiada!)
Co sądzicie o tym? Znacie jeszcze jakieś ciekawe reklamy?
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Wszyscy je znają. Wystarczy włączyć telewizor. Większość to szmelce ale jest też kilka bardzo ciekawych, głownie opierają się na grze słów: reklamy Biedronki sezonowe i Żubr ;)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
a co sądzicie o reklamach które są tylko w internecie?? Przynajmniej tak mi się wydaje, że jak dostaje czasem jakieś linki fajnych reklam, a ich w zwykłym tv nie puszczają. Ciekawe czemu???
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
Ja dostaje szału od tych :cenzura:ych reklam. Ciekawa się zdarza może 1 na 50 przypadków. Nienawidzę tych bloków 15 minutowych. Czasem reklamy są dłuższe niż cały film :mruga:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A ja tam lubię obecną reklamę Twix'a.
Pewnie słyszeliście o niej.
Słynne hasło: Karmel! ---> Ciastko! ---> Czeeekolada!
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
problem wlasnie w tym ze charakterystycznych reklam jest niewiele, a niezlych i inteligentnych to juz naprawde niewiele. zdecydowanie jednak zagraniczne produkcje dalej wyprzedzaja polskie:( no ale gonimy, gonimy, czego przykladem sa niektore ciekawe kreacje kota i spolki:)
 

Nathalia

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Jeśli chodzi o reklamy w Internecie to niektóre strasznie mnie denerwują, zwłaszcza takie, jak tu wcześniej ktoś pisał bez, albo z uciekającym X :/
Jeśli chodzi o reklamy w TV to czasami denerwują mnie zbyt długie reklamy, bo seril np. trwa 40 min, z tego 10-12 minut to reklamy :/ Czasami są jednak przydatne żeby wyskoczyć w tym czasie po cos do jedzenia, lub do WC :)
Niektóre rekalmy w TV są dosyć fajne np. reklama Twix'a, dawne reklamy Plusa, bo teraźniejsze mi się nie podobają, i mm'sóów :D nie wiem jak sie to pisze ale chodzi o reklame :
"Podchodzisz do laski siadasz obok i mówisc: cześc mała chciałabyś wystąpić w spocie reklamowym, powtórz "
" Cześć mała chciałabyś się spocić w stępie reklamowym powtórz, tak powtórz?" :D
 
Do góry