Reklama na stronę

19omi91

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
Witam wszystkich
Nie jestem pewien czy piszę w dobrym dziale.
Chcę wrzucić na swoją stronę reklamę. Reklama typu: za kliknięcie płacą.
Wiem, że jest masa stron, dzięki którym mogę wrzucić taką reklamę ale niestety płacą grosze (czyli niewiele).
Czy znacie jakieś angielskie strony reklamodawców, gdzie wypłata jest w funtach?
 
G

gegol3x

Guest
W internecie istnieje wiele możliwości zarobku – najlepsza metoda to własna strona. To właśnie na własnej stronie zarabia się najlepiej może to być sklep internetowy blog a na nich sprzedajemy informacje. To że twoje informacje będą poszukiwane spowoduje że przekształcisz ten ruch w gotówkę. Zobacz prostą ale skuteczną metodę na zarobek.
 

Przemkokali

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Sz-ek
@OMI
Wcale nie muszą być reklamy z Anglii. Są różne formy zarabiania w Internecie za pomocą strony. Jednym z nich może być założenie tzw. zamkniętej e-klasy. Działa ona na zasadzie, że newslettera z unikalną treścią. Osoby które się zapiszą mogą udzielić małej opłaty za udział w takiej e-klasie. Drugim sposobem jest sprzedawanie reklam na stronie. Warunkiem jest dobrze rozwinięta strona. Korzystając z systemów reklam działanie może być takie - im więcej wejść na stronę (unikalnych odwiedzin) i kliknięć to,można zawsze zwiększyć cenę sprzedaży takiej reklamy. Im większa cena to świadczy ona o popularności strony.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Polecam to http://www.forumowisko.pl/topic/193750-cmpprofit/page__fromsearch__1
 
Do góry