Reklama dildo?

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
jadę do pracy, patrzę a tu bilbord z okazji walentynek z jakimś dildo czy też wibratorem?! Czy to już normalne, ze takie reklamy pojawiają się w miejscach publicznych, gdzie dzieciaki mogą zobaczyć takie gadżety??? gdzie etyka? co o tym sądzicie?
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ludzie w ten sposób zarabiają spore pieniądze. Myślę, że ludzie myślący o tysiącach możliwych do zarobienia, raczej nie przejmują się przypadkowymi dzieciakami. Sądzę, że zastanawiają się nad kobietami i mężczyznami, chcącymi sprawić niespodziankę swoim partnerom. Kiedy w grę wchodzą spore pieniądze, ludzie zazwyczaj zapominają o pewnych normach. Nic na to nie poradzimy.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
nie popieram tego typu reklamy, mogliby to robic dyskretniej, w koncu dzieci tez maja oczy...
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Też widziałam tę reklamę! Na Al. Jerozolimskich w Warszawie. Nie jest to co prawda gumowe dildo, no ale jednak wibrator. W sumie to dobrze, że przestajemy być takim pruderyjnym krajem, gdzie na słowo "erotyka" wszyscy się czerwienią. Ta reklama nie jest tak ostentacyjna, żeby od razu ją bojkotować.
 

Ikillyouuu

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Według mnie to dobry pomysł, nic na tym billbordzi strasznego niema
 
Do góry