Regulacja brwi

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Witam! Dziewczyny macie jakieś sposoby, żeby podczas regulacji brwi mniej bolało i skóra była mniej zaczerwieniona? Jesli coś znacie to poradźcie.. Pozdrawiam.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Najlepeij jest zaraz po kąpieli. Wtedy pory są otwarte i łatwiej jest wyrywać włoski. :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Dokładnie to, co powiedział/a busik. Jeśli chodzi o zaczerwienienie to dobrze jest posmarować kremem twarz po wyrywaniu brwi, wtedy nie powinno być z tym problemu. A ponadto, skóra po pewnym czasie przyzwyczaja się i usuwanie włosków już wcale nie boli. Także kwestia czasu. Póki co, musisz przecierpieć ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
wyrywaj zgodnie ze wzrostem włosa, tzn nigdy nie 'pod włos' ;)
poza tym przed wyrywaniem mozesz przykładać lód, tez podobno pomaga.
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Dzięki spróbuję wszystkiego:) A co jaki czas najlepiej jest wyrywać włoski? Nie reguluję brwi pierwszy raz ale przyznam się, że z systematycznością u mnie krucho.. :/
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem jakoś wrażliwa na ból więc ani z depilacją nóg ani z regulacją brwi nie mam i nigdy nie miałam problemu ale słyszałam, że zaraz przed regulacją można przyłożyć kostkę lodu do łuku brwiowego. Wtedy skóra trochę "drętwieje" i to trochę znieczula. Spróbuj może akurat działa:)
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
ja sobie naciągam skórę palcem i wtedy mniej boli. Lód też pomaga podobno, ale nie próbowałam.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
zmroź trochę te miejsca. wystraczy jak przyłożysz lód na chwilę przed wyrywaniem włosków. powinno pomóc.
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
A ja właśnie nie umiem sobie regulować brwi. Włoski wcale nie chcą się wyrwać, chwytam, ale zawsze się wyślizgnie zamiast wyrwać. Może dlatego, że nigdy tego nie robię i są dosyć mocne. Powiedziała też tak kosmetyczka, u której byłam. Wiem, że to moja wina, bo kosmetyczka jakoś potrafiła :D
A podobno pomagają właśnie kostki lodu, najlepiej po kąpieli.
 
H

Haan

Guest
Kasiu, to nie wina brwi, a złej pęsety! Ja zawsze ubolewam, gdy muszę kupić nową , bo naprawdę trudno kupić taką, która dobrze chwyta. Musisz dobrać odpowiednią dla siebie, metodą prób i błędów niestety. Poza tym ból przy wyrywaniu naprawdę znika po jakimś czasie, skóra się przyzwyczaja. Mnie najmniej bolało, gdy wyrywałam mocno i szybko, jak się zaczniecie rozdrabniać i delikatnie ciągnąć każdy włosek to wtedy owszem - boli:)
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Dobra, to znaczy jaka? One się zużywają czy są po prostu złe? Jeśli to pierwsze, to moja pęseta jest nowa, bo z niej nie korzystam :D
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Po pierwsze dobra pęseta. Przed zabiegiem rozmasuj skórę - naciągając ją. Można też ochłodzić, ale dla mnie znacznie mniej boleśnie jest gdy pomasuję. Wyrywamy zgodnie z ruchem - nie szczypiemy skóry. :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
1. tuz po kapieli
2. po wyrwaniu mozna przylozyc sobie cos zimnego zeby opuchlizna zeszla:)
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Z czasem rzeczywiście te niechciane włoski odrastają słabsze więc boli mniej i ważne jest, jak ktoś już napisał, żeby wyrywać nie pod włos ale z włosem.
 

Mirabel

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
lód jest najlepszy xP
ja sie juz do tego bólu przyzwyczajiłam .
 
Do góry