regeneracja rozrusznika

Jaromer

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jak w temacie. Czy dawał ktoś tutaj u nas w Warszawce rozrusznik do regeneracji i mógłby polecić mi kogoś odpowiedniego kto się tym zajmuje. Znajomy mechanik powiedział, że wchodzi tylko w grę wymiana albo regeneracja. Jestem zielony jeśli chodzi o te sprawy, a ponoć regeneracja tańsza.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Regeneracja,dopóki się da :)
Rozebrać,przetoczyć i przeszlifować komutator.Wymienić łożyska,szczotki i w razie potrzeby koło zębate atakujące.Przedmuchać uzwojenia.
Będzie jak nowy i za grosze.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Regeneracja tańsza i a z tego co słyszałem to pociągnie nawet tyle samo albo dłużej. Kupowałem regenerowany w polstarterze na Pszczyńskiej, jężdżę drugi rok i jak na razie nie słychać niczego niepokojącego.
 

Jaromer

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Oxar napisał:
Regeneracja,dopóki się da :)
Rozebrać,przetoczyć i przeszlifować komutator.Wymienić łożyska,szczotki i w razie potrzeby koło zębate atakujące.Przedmuchać uzwojenia.
Będzie jak nowy i za grosze.

Oxar gdyby mechanik nie wyjeżdżał za granicę do pracy to pewnie by coś z tym zrobił, to o czym ty piszesz pewnie byłoby najlepszą alternatywą ale dla mnie to czarna magia :tongue:

Jacek23 napisał:
Regeneracja tańsza i a z tego co słyszałem to pociągnie nawet tyle samo albo dłużej. Kupowałem regenerowany w polstarterze na Pszczyńskiej, jężdżę drugi rok i jak na razie nie słychać niczego niepokojącego.

Jacek jakiś namiar na nich? W sumie to ciekawe ile trwa taka regeneracja, może kupić już jakiś regenerowany bo nie na rękę mi bez auta.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Mam komórkę +22-114-25-19. Nie wiem ile trwa regeneracja, skontaktuj się z nimi to pewnie Ci powiedzą.
 
Do góry