Ręcznie robiona biżuteria

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Podejrzewam, że to są obopólne korzyści. Dettmer nie wybrałby sztuki przez małe s, a Zwierciadło nie pokusiłoby się o wybór niesprawdzonego artysty.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Skoro tak mówisz to weszłam przed chwilą na ich portal żeby zobaczyć co tam jest i natknęłam się na informację o Annie Lenox, czytałam akurat wczoraj o niej w dzienniku. Napisano o niej "wymierający gatunek". Trochę muzyki.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Hmm ja wysłałam zgłoszenia do kilku Galerii, ale na razie jedna odmowa i kilka niewiadomych =]

A tak to powiem wam, że raczej ciężko jest coś sprzedać, choć wystawiam rzeczy po cenie zakupionych produktów i zaokrąglam do pełnych zł.

Za bransoletki biorę od 3 zł, za kolczyki od 2 zł... chyba, że ze Swarovskim to od 5 zł.

Dodam kilka zdjęć powiedzcie szczerze czy ładne czy raczej mam się zająć czymś innym =]
 

Attachments

  • Zdjęcie1938.jpg
    Zdjęcie1938.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 4
  • Zdjęcie1957.jpg
    Zdjęcie1957.jpg
    81,7 KB · Wyświetleń: 8
  • Zdjęcie1960.jpg
    Zdjęcie1960.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 5
  • Zdjęcie1937.jpg
    Zdjęcie1937.jpg
    388 KB · Wyświetleń: 7
  • Zdjęcie1962.jpg
    Zdjęcie1962.jpg
    99,6 KB · Wyświetleń: 7
  • Zdjęcie1965.jpg
    Zdjęcie1965.jpg
    96,6 KB · Wyświetleń: 6
  • Zdjęcie1973.jpg
    Zdjęcie1973.jpg
    102 KB · Wyświetleń: 10

agneslodz

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio zaczęłam robić biżuterie z materiałów pochodzących z recyklingu - ścinki i skrawki różnych tkanin, dzianin, tasiemki, guziki oraz koraliki. Wykorzystuje to co znalazłam u mamy i i babci w szafie a także to co sama schomikowałam
 

Janek1234

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja ostatnio chodziłem po sklepach jubilerskich i wszędzie była biżuteria modułowa, powiedzcie mi ile można zapłacić za taki rodzaj biżuterii? bo tam minimum bransoletki zaczynały się od 300zł a moja kobieta bardzo by taką chciała? proszę o pomoc
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
hmm biżuterię modułową można kupić o wiele taniej, tylko że wtedy jest robiona na posrebrzanych elementach.

Albo samemu zrobić z materiałów kupionych np. na allegro. Można kupić bransoletkę i pojedyncze koraliki w dość niskich cenach. Ale jakościowo to do np. Apartu się nie równa.
 

b_13

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Janek1234 napisał:
ja ostatnio chodziłem po sklepach jubilerskich i wszędzie była biżuteria modułowa, powiedzcie mi ile można zapłacić za taki rodzaj biżuterii? bo tam minimum bransoletki zaczynały się od 300zł a moja kobieta bardzo by taką chciała? proszę o pomoc

Miałem niedawno podobny problem i kupiłem taką bransoletkę modułową, w porównaniu do cen w innych sklepach była śmiesznie tania - zwłaszcza, że nie płaci się w sklepie Bimbim za wysyłkę ;) Także jeśli Twoja kobieta bardzo chce modułową bransoletkę, to przy najbliższej okazji kup jej
smile.gif
 

bonaliza

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
moja ręcznie robiona biżuteria
 

Attachments

  • 149c.JPG
    149c.JPG
    520,8 KB · Wyświetleń: 20
  • 142a.JPG
    142a.JPG
    170,5 KB · Wyświetleń: 17
  • 125.JPG
    125.JPG
    19 KB · Wyświetleń: 23
  • 146a.JPG
    146a.JPG
    14,8 KB · Wyświetleń: 16
  • 85.JPG
    85.JPG
    30,8 KB · Wyświetleń: 19
  • 116c,117c.JPG
    116c,117c.JPG
    38,2 KB · Wyświetleń: 19
  • 128.JPG
    128.JPG
    16,1 KB · Wyświetleń: 18
  • 124.JPG
    124.JPG
    25,2 KB · Wyświetleń: 15
  • 118b,119b.JPG
    118b,119b.JPG
    32,4 KB · Wyświetleń: 15

marekkat3

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
śliczna ta twoja biżuteria, spokojnie można powiedzieć, że tworzona przez ciebie biżuteria artystyczna jest lepsza niż nie jedna, którą można kupić w drogich salonach
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
W wolnym czasie również robię biżuterię, niestety ostatnio nie mam dla mojej pasji czasu;/
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Bardzo piękną biżuterię można samemu wyczarować jak widzę :) Sama też z chęcią wzięłabym się za taką działalność hand made ale najpierw musze odnaleźć moją niszę ;) To znaczy - jakiś fajny materiał do robienia biżuterii no i oryginalny wzór bo też nie chciałabym się powtarzać. Życzę powodzenia wszystkim, którzy już taka bizuterię robią :)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Te kolczyki z filcu są super. Do pierścionka nie jestem specjalnie przekonana - jest chyba trochę niewygodny. A tak przy okazji, jeżeli szukacie dziewczyny jakiś fajnych dekoracji - kolczyków, wisiorków, to wejdźcie sobie też na wiano.eu - tam mają też sporo fajnej, ręcznie robionej biżuterii.
 

mocny123

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podziwiam za taką sztukę tworzenia ozdób:) ja z braku umiejętności zawsze coś sobie kupuję, minimum raz w miesiącu:] pozdrawiam
 

totylkoja2

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja polecam biżuterię pewnej warszawskiej artystki. Nakręcili o niej nawet materiał wideo, który można zobaczyć tutaj
 

Pasart

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bigle nakłada się na oczko, które jest wykonane ze szpilki (cienkiego drutu). Następnie okrągłymi szczypcami, tzw. bociankami, trzeba delikatnie otworzyć oczko bigla, nawlec koralik z oczkiem i zamknąć również za pomocą bocianów bigiel. To nic trudnego.
 

krysztalek_85

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, można też kupić sobie zestawy "do samodzielnego montażu" - w takim zestawie jest już wszystko dobrane tylko wystarczy poskładać - całkiem dobre na ćwiczenia na początek :) Przy okazji - natknąłem się ostatnio na ciekawy konkurs nowego serwisu - można wygrać biżuterię z kryształków Swarovski, link poniżej:

//ciach
 
M

milocstar

Guest
moja koleżanka na ty sobie nieźle dorabiała... koszt pary porzadnych kolczyków według niej 7 zł a sprzedawała za 15 do 20 zł ... ruch miała bo dziewczyny uwielbiały niepowtarzalność każdej pary
 

Agata Polok

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Kocham kolczyki nad życie, ale niestety nie mam za grosz talentu manualnego. Ostatnio moja przyjaciółka zaprosiła mnie na mini warsztaty z filcowania i są... moje pierwsze własnoręczne kolczyki. Szał, mówię Wam. Nie przypuszczałam, że tak można się cieszyć z kilku kolorowych kulek :) Chyba zacznę się szkolić i robić więcej fajnych rzeczy dla siebie.
 
Do góry