Ręcznie robiona biżuteria

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Właśnie chce sie niedługo wybrać do sklepu i kupić potrzebne rzeczy i mam takie pytanie.
Co jest w końcu lepsze: masa FIMO czy modelina?
Bo jedno albo drugie podobno pęka jak sie piecze i teraz nie wiem które :niepewny:
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Właśnie chce sie niedługo wybrać do sklepu i kupić potrzebne rzeczy i mam takie pytanie.
Co jest w końcu lepsze: masa FIMO czy modelina?
Bo jedno albo drugie podobno pęka jak sie piecze i teraz nie wiem które :niepewny:

ee.. fimo nigdy nie pęka.. nie wiem kto Ci takich glupot naopowiadał.. nie wiem moze ktoś trzymał fimo w piekarniku przez 3godziny i teraz takie :cenzura:y gada ;p..
wystarczy dostosowac sie do instrukcji z opakowania (chociaz mi zdarzylo sie kiedys piec nawet przez 1h bo zapomnialam i i tak nie popękały)..
a modelina nie wiem czy pęka - napewno mozesz miec wiecej kolorow modeliny i wyjsc na tym taniej bo fimo jest w dosc duzych kostkach no i koszt za 1 to ok 5zł, osobiscie nie polecam modeliny bo chociaz jej nie piekłam to ją gotowałam i kolor całkiem wyblakł ;p.. kup fimo lepiej ;p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
no tak myślałam że fimo bedzie lepsze :)
ranyyy tyle kasy xD
w empiku widziałam i właśnie po 5 zł była jedna kostka

ale lepiej już sama zrobie te kolczyki bo skręca mnie ja oglądam te w internecie :p
żeby tylko mnie nie poniosło z ilością kolorów... :D
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
powodzenia zycze :) ciezko bedzie odrazu zrobic takie jak na necie są dostępne no ale napewno sie uda :) pokaz nam jak zrobisz :)
 

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
bardzo mi sie podobaja takie kolczyki chciałabym sama robic ale nie wiem jak sie do tego zabrac .gdzie kupić zeczy chodzi mi o sklepy empik itp.? jak wam szlo kiedy zaczynaliście?
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
bardzo mi sie podobaja takie kolczyki chciałabym sama robic ale nie wiem jak sie do tego zabrac .gdzie kupić zeczy chodzi mi o sklepy empik itp.? jak wam szlo kiedy zaczynaliście?



co do tego gdzie kupujemy to juz pisałysmy kilka stron wczesniej :)
ale dla przypomnienia to :
*allegro
*Qnszt


a co do robienia to każdy ma swoją technike :D
najważniejszy jest pomysł :D:D


a ja mam znów nowe kolczyki :D hehe
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
bardzo mi sie podobaja takie kolczyki chciałabym sama robic ale nie wiem jak sie do tego zabrac .gdzie kupić zeczy chodzi mi o sklepy empik itp.? jak wam szlo kiedy zaczynaliście?


jezeli chodzi o sklepy to empik, ja wole na necie zamawiac ale jak tam chcesz
jak zaczynalam szlo mi okropnie, teraz jest juz lepiej (link w sygnaturce ;) )
 

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
takie jedno pytanko te koła sa z zyłk i jak je łączys\cie zeby zawiesić na biglu???
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
nie wiem czy pytasz sie o moje ale jezeli tak to nie zyczylabym sobie kopiowania tego.. bo to autorski pomysł..
 

Doma-mika

Whitechocolate ^_^
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Miasto
Poręba
nie wiem czy pytasz sie o moje ale jezeli tak to nie zyczylabym sobie kopiowania tego.. bo to autorski pomysł..
nie pytam ogólnie koła czmy łaczyć i z czego najlepiej nie watpie twoje sa b.ładne ale nie jestem kopiara
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
Doma-mika przypatrz sie a napewno sie dopatrzysz jak jest łączona :p hehe


Sica :D a ja mam pytanie bo wiem ze sprzedawałaś na allegr też biżuterię :) a teraz sprzedajesz na decobazarze :)
więc moje pytanie brzmi:
*gdzie się lepiej sprzedaje biżuteria?
* jak szukasz klientów?

buuuziolki :* [!]
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ta.. najlepiej patrzyc i kopiowac :/ brak slow dla takich sry..

co do sprzedawania to podobnie sie sprzedaje ale nie chce mi sie bawic w allegro, klientow nie szukam :) sami przychodzą :)
pozdrawiam :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
fajne ta wasza bizuteria juz patrzalam na allegro za materilami do robienia samemu :)
oczywiscie kopiowac was nie mam zamiaru ale mysle czy nie sprobowac
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
hehe chciałam spróbować nawet 10min nie minęło a żuciłam je w kąt i poszłam :bag: :lol: i zdecydowałam, że ja to już wole kupować takie(robione) kolczyki :D
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
hehe chciałam spróbować nawet 10min nie minęło a żuciłam je w kąt i poszłam :bag: :lol: i zdecydowałam, że ja to już wole kupować takie(robione) kolczyki :D

hehe--ja jestem cierpliwa i uparta jak sie upre bede robic aby pomysly byly no i material
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
o ja też miałam kiedyś fazę na FIMO, nawet coś tam stworzyłam, ale ostatnio miałam dłuższą przerwę ;p
patrzcie jakie cuda ludzie lepią z tego cholerstwa ;)
13944.jpg5511_xl.jpgpierscionek_20.jpgmain_change8b_111.jpg
aug_29_trans_cane_lot_1.jpg43_1.JPG normal_claypen_canes_jana3.jpg
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
z FIMO, gwarantuje ;p
jakby ktoś chciał to ja mam całe mnóstwo przeróżnych fotek i tutoriali modelinowych ;p
 
Do góry