Rechabilitacja Dziecka

grazynka

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam 6 letnią córeczkę, ma ona problemy z nóżkami, koślawość kolan, płaskostopie poprzeczne i podłużne, przez pewnien czas nosiła ona wkładki, ale teraz marudzi i wyrzuca je z bucików, oczywiście nie poddaje się jej kaprysom i z bólem serca ( bo strasznie płacze i marudzi) zmuszam ją do noszenia tych wkładek dla jej własnego dobra. Obawiam się troszkę o nią ponieważ moja młodsza siostra miała podobne problemy w dziećiństwie a dzisiaj ma ogromne problemy z kolanami, pomijając fakt że reaguje ona bólem, dającym się ukoić tylko mocnymi tabletkami, na każdą zmianę pogody, to nie może długo chodzić, ani stać bo bolą ją nogi i kręgosłup. Nie chciałabym żeby przez moje zaniedbanie to samo spotkało moje maleństwo i poza tym co robię w tym momencie,(ćwicze z nią w domku, nosi wkładki i chodzimy razem na basen) chciałabym wysłać ją na jakąś rechabilitację dla dzieci. Macie może jakieś sprawdzone ośrodki, gdzie lekarze są w porządku i rechabilitacja daje wymierne efekty?? Oglądałam już kilka ofert, ale wolałabym coś sprawdzonego. Proszę o rady!!!
 
Do góry