Ratunku Moje Brwi! Jak Sie Pozbyc Henny!

kasiooleczqa

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
mysłOwice
Byłam sobie właśnie u kosmetyczki.. miała mi zrobić jasno brązowe brwi [naturalnie mam baaardzo jasne] a mam chyba czarne!!!! CIEMNE!! wie ktoś jak sie tego pozbyc? :( jak rozjaśnić? nie idąc do kosmetyczki, bo jutro wyjeżdżaaaam...!! :( heeelp
 
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorzów Wlkp.
Ścieraj wacikiem posmarowanym kremem. Powinno troszkę pomóc. Możesz spróbowac rozjaśnić wodą utlenioną, ale bardzo delikatnie. Nie powinno sie rozjaśniać brwi wodą utlenioną, ale może Ci to pomóc.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja tam bym zgołiła i mazakiem kreske walła :p :p :p tak jak sie widzi starsze kobitki na filmach :p
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
nie wiem ale chyba ta woda utleniona to dobry pomysl....ja sobie nigdy henny nie kladlam i jak na razie nie mam zamioru bo i tak pewnie zbyt duzej róznicy by nie bylo
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Po jakims czasei kolor sam Ci wyblaknie, zmyje sie ale jesli chcesz sie szybko pozbyc ciemniej barwy to po prostu przecieraj brwi wacikiem. Co do wody utlenionej to powinna rozjasnic troche ale nie wiem czy akurat zadziała na czarny kolor ...
poowdzenia ;)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Po jakims czasei kolor sam Ci wyblaknie, zmyje sie ale jesli chcesz sie szybko pozbyc ciemniej barwy to po prostu przecieraj brwi wacikiem. Co do wody utlenionej to powinna rozjasnic troche ale nie wiem czy akurat zadziała na czarny kolor ...
poowdzenia ;)

heeh ale ten temat jest stary... dziewczyna juz pewnie nie raz od tamtego czasu nowa henne zrobiła
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mialam kiedys tatuaz henna robiony i zmylam go zmywaczem do paznokci ;)
 
Do góry